28 Temmuz 2022 16:59 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 16:59

Nazan Öncel ev fiyatlarına tepkisini sosyal medyadan gösterdi! Cenk Eren’in o paylaşıma verdiği yanıtla yer yerinden oynadı

Nazan Öncel ev fiyatlarına tepkisini sosyal medyadan gösterdi! Cenk Eren’in o paylaşıma verdiği yanıtla yer yerinden oynadı

Sahnelerin en sevilen isimlerinden Nazan Öncel, geçtiğimiz günlerde Taksim’de yer alan bir evin 13 milyon liraya satıldığını ifade ederek sosyal medya hesabı üzerinden tepki çeken açıklamalar yapmıştı. Birçok ünlü isim, Nazan Öncel’e cevap niteliğinde paylaşımlar yaparken en skandal ifadeler Cenk Eren tarafından kullanıldı. İşte, ünlü sanatçı Cenk Eren’in Nazan Öncel’e karşı yaptığı savaş başlatan o açıklamalara dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Nazan Öncel, şimdilerde farklı konularla da gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir video paylaşarak daire fiyatlarından yakınan ünlü isim, konu hakkında Cenk Eren’le öyle bir tartışmaya girdi ki görenler gözlerine inanamadılar.
Geçtiğimiz günlerde Nazan Öncel tarafından yayınlanan o video, sanat camiasını ikiye bölmüştü. Ev fiyatlarına karşı tepkisini dile getiren ünlü isim, bazı ünlülerden tepki alırken bazılarından da destek görmüştü. Fakat Nazan Öncel’e e şaşırtıcı cevap, eski arkadaşı Cenk Eren’den geldi. İşte, Cenk Eren ve Nazan Öncel arasında yaşanan ekonomi tartışmasına dair merak edilen tüm detaylar.

Nazan Öncel daire fiyatlarından şikayet etmişti! Çektiği video sosyal medyada viral oldu

Türk müziğinin en beğenilen isimleri arasında gösterilen Nazan Öncel, şimdilerde ülke ekonomisine dair yaptığı yorumlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyordu. Sosyal medya hesabı üzerinden kendi yorumlarını içeren bir video paylaşan ünlü isim, uzun süredir ev aradığını fakat yüksek fiyatlardan dolayı satın alım gerçekleştiremediğini ifade etmişti.

Videosunda çarpıcı açıklamalara yer veren ünlü isim, ‘’Taksim’de bir daire 13 milyon liraya yakın bir fiyatla satışa sunuluyor. Bahsettiğim ev, 1+1 olarak yapılmış ayrıca. Yuh ki ne yuh. Elitmiş, yemişim elitini ya. Hele o kiralar… Gerçekten hayretler içerisindeyim. 70 metrekare ev Taksim’de 12 milyon 750 bin liraya satılıyor.’’ ifadelerini kullandı.

Nazan Öncel daire fiyatlarından şikayet etmişti! Çektiği video sosyal medyada viral oldu

Cenk Eren’den Nazan Öncel’e tokat gibi bir yanıt geldi!

Nazan Öncel’in bu ifadelerine birçok ünlü isimden tepki gelirken en skandal yanıt ise Cenk Eren’den geldi. Ünlü sanatçı, ‘’Çok haklısınız Nazan Hanım. Sizden bir şarkı istemiştim ben. Tabi ki sanatın bir fiyatı olamaz ama size ödediğim para da bana gerçekten YUH dedirtmişti!’’ ifadelerini kullandı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Nazan Öncel’den bu sözlere karşı gelecek cevabı merakla beklemeye başladı.

Cenk Eren’den Nazan Öncel’e tokat gibi bir yanıt geldi!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış