Fox TV’nin yeni dizisi Sen Çal Kapımı, Türk televizyonlarının iki çok sevilen ismi Hande Erçel ve Kerem Bürsin’i aynı projede buluşturdu. İkilinin arasında geçen iş ve aşk çıkmazını anlatan bu yeni Romantik Komedi dizisi kısa sürede çok sevildi ve kendisine sıkı bir hayran kitlesi oluşturdu. 8. Bölüm için yayınlanan iki fragman ise dizinin sevenlerini heyecanlandırdı.

 Sen Çal Kapımı, hayatta bütün umutlarını kazandığı eğitim bursuna bağlı olan Eda karakteri ve bu bursu veren firmanın CEO’su Serkan arasında geçiyor. Eğitim bursu kesilen Eda çok zor durumda kalır ve bu bursun kesilmesine sebep olan Serkan ile bir söyleşide tartışır ikili söyleşi sırası karşı karşıya gelir ve Serkan, Eda’ya iki ay nişanlı taklidi yapması şartıyla bursunu geri vermeyi teklif eder.

8.Bölüm fragmanlarında Serkan’ın şirketine ait olan ve şirkette sadece Serkan, Hande ve Sevim üçlüsünün bildiği bir tasarımın rakip firmaya sızdırılmasıyla Serkan ve Hande arasında güvenin sarsılması üzerine kurulu bir olaylar silsilesi izliyor. Fragmanlardan yapılan çıkarıma göre 8. Bölüm tekelinde Eda, Serkan’a tasarımı kendisinin sızdırmadığını kanıtlamaya çalışacak gibi gözüküyor bakalım Eda başarılı olacak mı?

Sen Çal Sağımı 8. Bölüm Fragmanı