Dünya çapında şöhret olan Nusret Gökçe’nin, verdiği bir röportajında Ünlü MMA dövüşçülerine meydan okudu. Bu isimler ise Khabib Nurmagomedov ve Conor McGregor oldu. MMA sporunda oldukça başarıları, kemerleri ve birincilikleri olan dövüşçülere karşı meydan okuması, yoğun ilgi almasına neden oldu. Davet edildiği anda dövüşe hazırım diyen Nusret, kendinden oldukça emin görünüyor.

 

 

Nusret’in spora ilgisinin olduğunu, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlardan anlayabiliriz. MMA etkinliğine katılan Nusret, kendinden emin ve rahat bir şekilde, muhabire spor yaparken beslenmenin önemini belirtti ve herkesle dövüşmeye hazır olduğunu dile getirdi.

 

Ünlü kasap Nusret Gökçe, sosyal medya da ete uyguladığı işlemlerle ve sunum yaparken yaptığı şovlarla dünya çapında tanınan bir isim haline geldi. Aynı zamanda şovlarını ve yaptığı spor görüntülerini sık bir şekilde instagram da paylaştığı biliniyor. Düzenli ve sağlıklı beslenmesi olan Nusret’in vücudu da oldukça gelişim sağladı. Ve şuan ünlü isimler ile rakip olmayı, büyük bir rahatlıkla dile getiriyor.

Önümüzde ki yıllarda Nusret’in meydan okuduğu Khabib ve McGregor ile dövüşme olasılığının düşük olduğu bildirildi.