23 Kasım 2022 09:03 Güncelleme : 23 Kasım 2022 09:03

O tarihe kadar altın alan aldı! Piyasalar uzmanı İslam Memiş altının düşeceği fırsatını açıkladı

O tarihe kadar altın alan aldı! Piyasalar uzmanı İslam Memiş altının düşeceği fırsatını açıkladı

Altın fiyatlarında yaşanan dalgalanmalar sonucunda birçok yatırımcı endişe duyuyor. Son zamanlarda artış gösteren altın fiyatlarına ilişkin uzman isimlerden açıklamalar geldi. Kısa bir süre önce açıklamalarda bulunan altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş hem dolar hem de altın hakkında açıklamalarda bulundu. İslam Memiş ayriyeten son günlerde gündemde olan gümüş fiyatlarına da değindi. İşte altın hakkında son dakika açıklamaası...

Altın ve dolar fiyatları son durum açıklaması!

Son zamanlarda sık sık gündeme gelen altın ve dolar fiyatları hakkında açıklamalar gelmeye devam ediyor. Dalgalı bir veri grafiği sunan altın ve dolar fiyatları birçok yatırımcıyı endişelendirmeye devam ediyor. Küresel çapta yaşanan olaylar sonucunda büyük dengesizlikler yaşayan altın ve dolar neredeyse her gün düşüyor ve tekrardan yükseliyor. Son yıllarda yaşanan pandeminin dolar ve altın fiyatlarındaki dalgalanmada etkisi büyük. Dünya çapında ticareti duraksatan olay sonrasında Rusya ile Ukrayna arasında yaşanan büyük gerilim de altın ve doların yükselmesine sebep oldu.

Yaşanan dalgalanmalar sonucunda açıklamalarda bulunan birçok uzman içerisinden altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş'in yaptığı açıklamalar dikkat çekti. Dolar ve altın hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan İslam Memiş kuvvetli tahminleriyle birlikte ilerleyen dönemlerde yaşanabilecek verileri paylaştı. Kısa bir süre öncesinde yeniden açıklamada yapan uzman isim yatırımcılara uyarılar yaptı. 

Altın ve dolar fiyatları son durum açıklaması!

İslam Memiş'ten altın ve dolar yorumu!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş hafta başında yaptığı yorum ile dolar endeksinin yükseleceğini belirtmişti. Yeni haftada yükseleceği iddia edilen doların aksine emtiaların ise düşüş gerçekleştireceği söylendi. Kısa bir süre önce sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan İslam Memiş kritik noktalara değindi. Yatırımcılar için net bir tarih veren uzman isim sosyal medya aracılığıyla açıklamasını paylaştı. Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yaptığı açıklamada, "Dolar endeksi yükselir, emtialar da geriler. Bu hafta için böyle. Emtialar da bu hafta almayanlar için alım fırsatı. Haniciler ve kumarcılar malum; Onlar at yarışı oynamaya devam" sözlerine yer verdi.

Etiketler

Gündem   Ekonomi  

Yorumlar

1 Yorum Yapılmış
  1. Mehmet

    Nezaman düşer altın 🥇

    23-11-2022 11:06
Reklamı Kapat