10 Şubat 2022 13:19 Güncelleme : 10 Şubat 2022 13:26

Oğlum Dizisinde Başroller Kavga Etti! Tepki Büyüyor!

Oğlum Dizisinde Başroller Kavga Etti! Tepki Büyüyor!

Show TV de ilk bölümüyle ekranlara gelen Oğlum dizisi Aile sorunları sebebiyle mutluluğu bir türlü bulamayan Bulut vve Sedef'in arasınd yaşanan gerilim ve aile içi şiddetten bahsedilen dizinin başrol oyuncusu sosyal medyada eleştiri oklarının hedefindeydi.

Kubilay Aka ve Tuğçe Açıköz ün başrolde yer aldığı dizi Oğlum da gergin anlar devam ediyor. Dizinin ilk bölümünün ardından sosyal medyada açılan Hashtag de Ana karakterlerden Melike rolünü canladıran Nihal Yalçın Twitter kullanıcılarının hedefindeydi.

Başarılı projelere imza atan Ay Yapım imzalı dizinin ilerleyen bölümlerin neler olacağı ise merak konusu oldu. Eleştirelere karşılık vermeyen Nihal Yalçın ise sessizliğini koruyor. 

Twitter'dan aldığı eleştiriler

Selehattin Demirtaş ı savunduğu ifade eden bir twitter kullanıcısı " Sen olduğun için izlemeyeceğim. Demirtaş güzellemenle sanatçıdan çok provakatif kişiliğini unutmayacağım" dedi. 


Twitter'dan aldığı eleştiriler

Bİr diğer kullanıcı ise dizinin Hastagını koyarak şunları söyledi " Jenerik filmini bile izlemem" 

Nİhal Yalçın kimdir?

29 Mart 1981 deİstanbul'da doğdu. biri erkek olmak üzere 3 kardeşi vardı.İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı oyunculuk bölümünden mezun oldu.Bahçeşehir Üniversitesi'nde İleri Oyunculuk bölümünden yüksek lisans yapan Yalçın,Uzun süre seslendirme yaptı. Ardından oyunculuğa deav eden Yalçın, 2006 yılında kurulan Kurusıkı adlı doğaçlama tiyatro gösterisi ekibinde 2012 yılına kadar yer aldı. Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü? (2005) adlı filmde Zeyno Bacı karakterini, Ay Lav Yu (2009) adlı filmde Rukiye karakteri canlandırdı. Avrupa Yakası dizisinin son sezonunda da Meryem rolünde bulunan Yalçın. İki sezon boyunca Yalan Dünya adlı dizisindeki Açılay karakterini canlandırdı. Okan Bayülgen'in Disko Kralı adlı programında tiplemeler canlanırdı.
2015 yılında Antabüs adlı tek kişilik oyunu oynadı ve bu oyun ile 20. Afife Tiyatro Ödülleri'nde Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu seçildi. 2019 yılında Zuhal filmindeki Zuhal rolünü canlandırdı. Zuhal rolü ile 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü aldı.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış