12 Şubat 2022 14:00 Güncelleme : 12 Şubat 2022 13:26

Opel Corsa Araba Aldıracak Kampanya Yapıyor! İşte Opel Corsa 2022 Fiyat Listesi

Opel Corsa Araba Aldıracak Kampanya Yapıyor! İşte Opel Corsa 2022 Fiyat Listesi

Pek çok modeliyle sıklıkla tercih edilen araba markalarının başında gelen Opel, 2022 yılı için hazırladığı fiyat listesini yayınladı. İşte Opel’in 2022 senesi Şubat ayı için yayınlamış olduğu otomobil fiyatları...

Tüm dünyada kullanıcılar tarafından sıklıkla kullanılan ve oldukça beğenilen Opel, yeni listeyi yayınladı. Bir Alman otomobili olan Opel, Türkiye’deki araba kullanıcıları tarafından da oldukça ilgi görüyor. Yenilenen teknolojisiyle bir yandan performansını artırırken diğer yandan tasarımını da geliştiren dev otomobil firması, yeni yıla özgü fiyatlarını da hazırladı ve ilgilerine duyurdu. İşte bu yılın yenilenmiş fiyat listesinin sizlerle paylaşıyoruz...

2022’nin Yeni Opel Listesi

Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen otomobil markası Opel, pek çok modeliyle ilgi görmeye devam ediyor. Opel’in en sık tercih edilen modellerinin başında Corsa, Astra, Mokka, Granland, Corssland gibi otomobilleri geliyor. Üstün teknolojisiyle bir Alman harikası olan Opel modelleri, hem kullanışlı hem de oldukça zarif bir tasarıma sahip. Böyle olunca da kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen başında kendine yer bulabiliyor.

Marka 2022’nin Şubat ayı için araçlarına fiyat zam uygulamadı. Bu minvalde değerlendirmek gerekirse, otomobil fiyatlarında bir atış söz konusu değil. Diğer taraftan ise bazı modeller için indirim bile yapıldı. İndirim sayesinde de sürücüler tarafından daha cazip bir hale geldi. 

2022’nin Yeni Opel Listesi

Opel Corsa İçin İndirim Dönemi

Opel, hiçbir aracında fiyat yükseltmesinde bulunmadığı gibi, Corsa modelinde de indirim yaparak, alıcıların ilgisini üzerinde tutmaya devam ediyor. Opel Corsa için yapılan indirim fiyatı ise oldukça tatmin edici. Tam 26 bin TL’lik bir indirim uygulanan Corsa, pazarda oldukça cazip bir hale gelmiş oldu.

Corsa’nın alt modellerinde ise farklı fiyat uygulamaları mevcut. En uygun Opel Corsa fiyatı ise, Corsa’nın 1.2 Benzinli MT-5 75 HP Elegance Manuel aracında görülüyor. Araç Ocak ayında yaklaşık 359 bin TL civarında iken, Şubat ayında uygulanan indirim sonucunda 332 bin TL’ye düşmüş oldu. Bu modeli takip eden diğer uygun fiyatlı Corsa aracı ise AT-8 100 HP Edition Otomatik oldu. Bu aracın fiyatı ise 447 bin TL’den alıcıya sunuldu.

Etiketler

Otomobil  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış