4 Ağustos 2022 17:47 Güncelleme : 4 Ağustos 2022 17:47

Öyle Bir Altın Açıklaması Yaptı ki Yer Yerinden Oynadı! Selçuk Geçer Tahminlerinde İmkansız Denilen Rakamı İşaret Etti

Öyle Bir Altın Açıklaması Yaptı ki Yer Yerinden Oynadı! Selçuk Geçer Tahminlerinde İmkansız Denilen Rakamı İşaret Etti

Altın yorumları ile birçok yatırımcının dikkatini çeken Selçuk Geçer bu kez çok iddialıydı. Altın ve dolar için verdiği tahminler yok artık dedirtti. Yatırımcıya Dolar ve altın için büyük bir sır verdi.

Altın yorumları ile her zaman gündem olmayı başaran ünlü Ekonomist Selçuk Geçer bu kez de hem dolar hem de altın ile alakalı açıklamalar gerçekleştirdi. Selçuk Geçer altın konusunda çok netti. Gram altın konusunda 2000 TL olacak dolar için ise 40 TL olacak ifadelerini kullanan Selçuk Geçer dolar ve altının çıkış yapacağı tarihi de açıkladı.

Özellikle de son dönemde vatandaşlar gram altına yatırım yapmayı sürdürüyor. Altının yatırımcı için güvenilir bir liman olması ve istikrarlı bir şekilde artış gösteriyor olması altına yatırımı daha hızlı bir şekilde arttırıyor. Selçuk Geçer de son dönemde yapmış olduğu açıklamalarla gündem olmayı sürdürüyor. Altın için 2000 TL olacak dolar için 40 TL olacak ifadelerini kullanan Selçuk Geçer gündem ile alakalı sıcak açıklamalar yaptı. 

FED kararı sonrası ilk açıklama

Yatırım yapmak isteyen vatandaşlar ekonomistlerin yönlendirmelerini her zaman ciddiye almıştır. Ekonomist Selçuk Geçer de hem enflasyon rakamları hem de 2022 yılında altın ve doların ne durumda olacağına dair açıklamalar gerçekleştirdi. FED son dönemde faiz oranlarını artırdı bu artış devam edecek diyen ünlü isim önümüzdeki aylarda 75 devam edecek.

FED kararı sonrası ilk açıklama

Altında son durum

Bu nedenle de Eylül ayında yapılacak faiz toplantısında Ağustos ve Eylül ayları baz alınacak bu gibi durumlarda dolar ve altın yükselmesi ne yazık ki kaçınılmaz bir durum ifadelerini kullandı. Yatırımcının istediklerini de anlatan ünlü Ekonomist gram altın 2000 TL olacak diyerek ciddi bir çıkış gerçekleştirdi. Yurt dışında yaşanan gerilimin artış göstermesi Rusya - Ukrayna savaşını devam etmesi ve Türkiye'deki enflasyonun her geçen gün daha kötüye gitmesi hem dolarda hem de altında her zaman yukarı gibi gösteriyor.

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış