27 Haziran 2022 20:18 Güncelleme : 27 Haziran 2022 20:18

Oyuncu Emre Yetim'e Sevgili Dayağı! Kız Arkadaşı Çekirdek Yediği İçin Oyuncuyu Dövdü

Oyuncu Emre Yetim'e Sevgili Dayağı! Kız Arkadaşı Çekirdek Yediği İçin Oyuncuyu Dövdü

Oyuncu Emre Yetim çekirdek yediği için kız arkadaşı tarafından darp edildi. Çekirdek yediği için midesinin bulandığını dile getiren kız arkadaşı daha sonrasında şiddete başvurdu. Ardından Emre Yetim polisi aradı.

Oyuncu Emre Yetim, kız arkadaşı tarafından darp edildi. Gündeme bomba gibi düşen bu olayın ardından çekirdek kavgası olduğu öğrenildi. Kız arkadaşı Emre Yetim’i çekirdek yediği için darp etti. Midesinin bulandığını ve yememesin isteyen kız arkadaş, Emre Yetim’e saldırdı. Gündeme bomba gibi düşen bu olaydan sonra Emre Yetim, polisi aradı. İşte haberin detayları…

Çekirdek Yediği İçin Emre Yetim Darp Edildi

Oyuncu Emre Yetim, 26 Mayıs’ta kız arkadaşı Naz Ş.’nin evine gitti. Yemekte alkol alan ikiliden Emre Yetim, daha sonra çekirdek yemeye başladı. Kız arkadaşı Naz Ş. Yemesini istemedi ve midesini bulandırdığını dile getirdi. Tartışmaya başlayan ikili arasında arbede yaşandı. Naz Ş. Oyuncu Emre Yetim’in yüzünü tırnakladı ve daha sonra tekme, tokatla üzerine saldırdı. Emre Yetim bu arbede arasında polisi aradı ve hastaneye gitti. Darp raporu alan oyuncu kız arkadaşı Naz. Ş.’den şikayetçi oldu.  

Gündeme damgasını vuran bu olaydan sonra kız arkadaşı hakkında soruşturma başlatıldığı söyleniyor. Çekirdek yediği için Emre Yetim’i darp eden Naz Ş.’nin annesi, kızını sakinleştirmek istese de başarılı olamadı. Sesleri duyan apartman sakinleri kapıya geldi ve ardından Naz Ş. Evden kaçıp gitti. Çekirdek yemesinden dolayı darp edilen Emre Yetim, kız arkadaşının kendisini tehdit ettiğini ve buna yönelik davranışlarda bulunduğunu öne sürdü. 

Çekirdek Yediği İçin Emre Yetim Darp Edildi

Hastaneye Gitti Darp Raporu Aldı

Oyuncu Emre Yetim, çekirdek yemesinden dolayı uğradığı şiddet sonucunda hastaneye gitti. Olay anında polisi arayan Emre Yetim, daha sonrasında hastaneden darp raporu aldı ve kız arkadaşından şikayetçi oldu. Naz Ş.’nin annesi kızını sakinleştirmeye çalışsa da başarılı olamadı. Evden kaçarak giden kız arkadaşı hakkında soruşturma başlatıldığı söyleniyor. Apartman sakinlerinin de kapıya gelmesinin ardından evden kaçan kız arkadaşı, Emre Yetim’i tehdit etti ve buna yönelik davranışlarda bulundu.

Hastaneye Gitti Darp Raporu Aldı

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış