İngiltere Swansea’da yaşanan söz konusu olay dehşete düşürdü. Bir ihbarla birlikte harekete geçen ekipler, büyücülükle uğraştığı şahsı gözaltına alındı.

Çocuklarının verdiği ifadeler korkunç gerçeği ortaya çıkardı. Şahıs kendi öz evlatlarına yıllarca sistematik bir şekilde tecavüz etti.

Bu tecavüzleri çocuklarının beynini yıkayarak ve birkaç büyücülük unsuru uygulayarak yaptığı ortaya çıkan sapık şahıs, kendi çocuklarının doğurduğu 6 çocuğun da şahıstan olduğu ortaya çıktı. Yani şahıs kızlarını hamile bırakarak 6 çocuk dünyaya getirtmiş.

İsim bilgisi açıklanmayan şahıs toplam olarak 36 tecavüz suçlamasıyla karşı karşıya kaldı fakat bunları kabul etmedi. DNA sonuçlarının hatırlatılmasıyla birlikte susma tercihinde bulunan şahsın iki kızına yıllar boyunca sistematik bir şekilde tecavüzde bulunduğu ve kızlarının toplamda babalarından 6 çocuk sahibi olduğu ortaya çıktı.

Mahkeme heyetine iletilen deliller arasında adamın yalnızca kendisinin tecavüze bulunmadığı, başka erkeklerin de tecavüz etmesi için birçok zemin hazırladığı da ortaya çıktı.

Savcı John Hipkin, sanığın kendi kızlarını cinsel yönden kullandığını ve onlara istedikleri her şeyi yaptırdığını ifade etti. Sanıkların bu ilişkilere rızası varmış gibi davranmalarının tek sebebinin zanlının yaratmış olduğu sahte dünyadan ve beyin yıkamadan ortaya çıktığını anlatan Hipkin, jürinin verilebilecek en ağır cezayı vermesi gerektiğini vurguladı.

Hipkin’in son sözleri ise kan dondurdu. Sanığın kendi kızına ettiği tecavüz sonrasında doğan çocuğa da tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Sanık hakkındaki tüm iddiaları reddetti. Mahkeme heyeti yargılamaya devam ediyor.