28 Temmuz 2022 18:34 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 18:34

Sabri Sarıoğlu’nun eşi doğumdan sonra tam 38 kilo verdi! Görenler tanıyamıyor zayıflama sırrı bakın neymiş açıkladı

Sabri Sarıoğlu’nun eşi doğumdan sonra tam 38 kilo verdi! Görenler tanıyamıyor zayıflama sırrı bakın neymiş açıkladı

Galatasaray’da bir efsane haline gelerek şimdilerde sahalardan emekli olduğu bilinen Sabri Sarıoğlu, eşi Yağmur Sarıoğlu’nun son haliyle herkesi şaşına uğrattı. Yağmur Sarıoğlu’nun hamilelik sürecinden sonra 38 kilo verdiği görülürken eski fit haline geri döndüğü anlaşıldı. Üstelik ünlü isim, mucizevi zayıflama taktiğini de tüm takipçileriyle paylaştı. İşte, Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu’nun son haline ve zayıflama yöntemine dair merak edilen tüm detaylar.

Türk futbolunun en ünlü isimleri arasında gösterilen Sabri Sarıoğlu, şimdilerde yeşil sahalardan uzak olsa da farklı konularla magazin gündemini karıştırmayı başarıyordu. Eşi Yağmur Sarıoğlu ile mutlu bir evliliği olduğu bilinen ünlü isim, geçtiğimiz günlerde paylaştığı bir sosyal medya gönderisinde eşinin son haliyle ağızları açık bırakmayı başardı.

Şimdilerde eşi Sabri Sarıoğlu ile tatilde olduğu bilinen Yağmur Sarıoğlu, keyifli anlarını Instagram’da paylaşmaya devam ediyordu. Fit haliyle dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, 38 kilo verdiği sırrını da açıkladı. İşte, Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu’nun zayıflama sırrına dair merak edilen tüm detaylar.

Yağmur Sarıoğlu hamilelikte aldığı kiloları nasıl verdiğini açıkladı!

Galatasaray’ın efsane futbolcusu Sabri Sarıoğlu ile 2010 yılında hayatını birleştiren Yağmur Sarıoğlu, şimdilerde sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında gösterilmeye başlanmıştı. Hamileliği sırasında 59 kilodan 88 kiloya çıktığı bilinen ünlü isim, daha sonra 38 kilo vermişti.

İlk olarak 29 kilo verdiğini ifade eden ünlü isim, ardından 9 kilo daha vererek 2017 yılındaki gibi 50 kiloya düşmüştü. Kilo verme sırrını sosyal medya hesabında açıklayan ünlü isim, aralıklı olarak oruç tutuğunu, yediği ve içtiği şeylere çok dikkat ederek kardiyo yapmaya özen gösterdiğini söyledi. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, Yağmur Sarıoğlu’nun ifade ettiği kilo verme taktiklerini uygulayabilmek için kolları sıvamış durumda.

Yağmur Sarıoğlu hamilelikte aldığı kiloları nasıl verdiğini açıkladı!

Sosyal medya Yağmur Sarıoğlu’nun son haliyle adeta sallandı!

Sabri Sarıoğlu ile 2010 yılında hayatını birleştirerek sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri olmayı başaran Yağmur Sarıoğlu, şimdilerde son haliyle platformları çalkalamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin azmini taktir ederken son halinin mankenlere dahi taş çıkaracağını ifade etti. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Yağmur Sarıoğlu tarafından yapılacak yeni paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

Sosyal medya Yağmur Sarıoğlu’nun son haliyle adeta sallandı!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış