Şans Eseri Muhtar Olan Kadın, Feci Şekilde Öldürüldü!

İmam nikahlı olduğu eşiyle konuşmak amacıyla köye gelen damat, eşini, kayınpederini ve aracı olan kadın muhtarı vahşice öldürdü. Muhtarın, 1 Haziran 2019 tarihinde tekrar edilen seçimlerde, ilk 2 adayda pürüz çıkması sebebiyle 3.sıradan şans eseri muhtar olduğu da bildirildi.
Şans Eseri Muhtar Olan Kadın, Feci Şekilde Öldürüldü!
Gündem, Yaşam 16 Ağustos 2019 13:30

Isparta Yalvaç ilçesinde tartışmaya girdiği damat, dini nikahlı eşi, kayınpederi ve aralarındaki sorunun halledilmesi amacıyla aracı olan köy muhtarını feci şekilde öldürdü. Köyde katliam yapmasıyla birlikte olay yerinden hızlıca kaçarak izini kaybettirmeye çalışan damat, Jandarma ekipleri tarafından yaklaşık olarak yarım saat boyunca devam eden çalışmalar sonucunda Gelendost ilçesinde yakalandı.

Eşi ve Kayınpederiyle Konuşmak İstedi

Olay dün akşam saatlerinde 17.45 civarında yaşandı. Isparta – Konya Karayolu üzerinde bulunan Yalvaç ilçe sınırlarındaki Çetince Köyü’nde yaşanan söz konusu olay, iddialara göre Antalya’da ikamet eden 55 yaşındaki Ramazan D.’nin 15 gün önce tartıştıktan sonra köyüne gelen dini nikahlı eşi ve kayınpederiyle konuşmak için köye gelmesiyle başladı.

Çetince Köyü’ne gelen 55 yaşındaki Ramazan D. görüşme için aracı olarak Köy Muhtarı Ayşe Adıgüzel’den yardım istedi. Ardından ise eşi Asiye Aydoğmuş ve kayınpederi Orhan Aydoğmuş’un evine gitti.

Hepsini Öldürdü

Görüşme esnasında henüz sebebi belli olmayan bir olaydan dolayı çok sert bir tartışma çıktı. Ardından Ramazan D. evde bulunan 3 kişiyi de silahla vurdu. Ardından ise köye geldiği araçla birlikte hızla bölgeden Isparta merkez güzergahına doğru uzaklaştı.

 

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com