Yürümekte güçlük çeken şahıs, doktora sebebin ne olduğunu öğrenmek için gittiğinde, anüsünde 18 cm uzunluğuna sahip ve 5 cm kalınlığı olan bir şişe olduğu tespit edildi. Bu olaydan rahatsızlık duyduğu ve yürümekte zorlanan Wen isimli hasta, şişeyi arka bölgesinin kaşıntısını gidermek için kullandığını ve yanlışlıkla aniden vücuduna girdiğini belirtti.

Şişe Anüsten Alındı

Olayın gerçekleştiği yer olan Çin’in güneydoğu kesimindeki bir hastanede yapılan ameliyat sonrası, Wen adlı adamın kalın bağırsağı ile anüs arasında olduğu belirlenen büyük şişe, yapılan ameliyatla birlikte çıkartıldı.

Ameliyatı gerçekleştirmek üzere gelen aynı hastanede çalışan Kolon ve Rektum Cerrahisi olup gayet başarılı bir Anabilim Dalı Başkanı Dr. Lin Jun başarılı bir operasyon sonrası şişeyi bulunan bölgeden çıkardı.

Dr. Lin Jun ameliyatı başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğini söyledi ve yaptığı bilgilendirmelerde Wen isimli şahsın 12 Kasım’da hastaneye yürümekte güçlük çektiği gerekçesiyle şikayette bulunduğunu ve yapılan incelemelerde ise hastanın anüsünde 2 santimetrelik sert yapıda cisim tespit ettiklerini ve şaşkınlık içerisinde olduklarını belirtti.

Şişenin kullanım amacı belli oldu

Hastanın anüsünde tespit edilen şişenin hangi amaçla kullanıldığı belli oldu. Çin’de sivrisinek uzaklaştırmak için ve diğer yandan kaşıntı önlemek için kullanılan bir ürün olduğu ortaya çıktı.

 

 

Yaşanan bu şaşkınlık yaşatacak olayda, duyan insanlar ve doktorlar oldukça şaşkın bir ifadeye büründüler. Şişenin 18 cm ve 5 cm kalınlığı olması oldukça dikkat çekti. İlk bakıldığı zaman imkansız denilen bir durum gibi gözükse de doktorlarda şaşkınlıklarını attıkları zaman başarılı bir operasyon gerçekleştirerek şişeyi dışarı çıkardılar.