28 Temmuz 2022 16:29 Güncelleme : 28 Temmuz 2022 16:29

Seda Sayan’ın özel yapım kilitli pırlantası herkesi kıskandırdı! Seda Sayan fiyatı sorulunca bakın ne cevap verdi

Seda Sayan’ın özel yapım kilitli pırlantası herkesi kıskandırdı! Seda Sayan fiyatı sorulunca bakın ne cevap verdi

Seslendirdiği şarkılarla yıllardır Türk müziğine yön vermeye devam eden Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlenerek herkesin ağzını açık bırakmıştı. Şimdilerde kendisine kilitli özelliği olan bir pırlanta alyans yaptırdığı bilinen ünlü isim, yüzüğün servet değerinde olmasıyla da ağızları açık bıraktı. İşte, çiçeği burnunda gelin Seda Sayan’ın ‘’Bir ömür boyu takacağım!’’ dediği o pahalı hediyesine dair merak edilen tüm detaylar.

Geçtiğimiz haftalarda kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile dünya evine girerek herkesi şaşkına çeviren Seda Sayan, şimdilerde ortaya çıkan yeni gelişmelerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Genç eşiyle birlikte şimdilerde tatil yaptığı öğrenilen ünlü isim, kendisine yaptırdığı alyans ile milyonların ağzını açık bıraktı.

Seslendirdiği şarkılarla Türk müziğine damga vuran isimler arasında gösterilen Seda Sayan, herkesi şaşırtan evliliğinde yaşanan gelişmelerle gündeme bomba gibi düşmeye devam ediyor. Ünlü sanatçı, şimdilerde kendisine yaptırdığı servet değerinde yüzüğüyle poz vererek adeta düşman çatlattı. İşte, başarılı sanatçı Seda Sayan’ın gündemden düşmeyen pırlanta alyansına dair merak edilen tüm detaylar.

Seda Sayan servet değerindeki alyansı için şok eden bir açıklama yaptı!

Geçtiğimiz günlerde kameraların karşısına geçerek mutlu giden evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Seda Sayan, parmağında taşıdığı servet değerindeki alyansı için de merak edilenleri cevapladı. Ünlü sanatçı, ‘’Bu evlilik için sonsuza kadar ‘’evet’’ diyorum. Bana ömrüm boyunca parmağımdan hiç çıkarmayacağım bir yüzük yapmışlar. Herkes biliyor ki hayatım boyunca paraya hiç önem vermedim. Fiyatı hiç mühim değil. Çağlar ile mutlu ve huzurlu bir yaşama ‘’evet’’ dedik. Önemli olan bu bence. Şu an için buna bir bedel veya fiyat biçemem!’’ ifadelerini kullandı.

Seda Sayan servet değerindeki alyansı için şok eden bir açıklama yaptı!

Sosyal medya Seda Sayan’ın göz alıcı alyansıyla adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Seda Sayan, şimdilerde Storks Mücevher Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Güner tarafından taktim edilen servet değerindeki yüzüğüyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, yüzüğün gerçek değerini merak ettiklerini ifade ederken bu dönemde böyle bir lükse gerek olmadığını da belirttiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Seda Sayan’dan konuya dair gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Sosyal medya Seda Sayan’ın göz alıcı alyansıyla adeta sallandı!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış