Geçtiğimiz sezon O Ses Türkiye yarışmasında jüri olarak görev alan Seda Sayan, bu sezon Yemekteyiz yarışmasında sunucu olarak işe başladı. Yabancı erkeklerle ilgili olarak yaptığı açıklamayla birlikte sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Hayatına giren her erkekten ilk olarak T.C. kimlik numarası bilgisi istediğini açıklayarak büyük tepkiler alan Seda Sayan, erkekler konusunda yaptığı yeni açıklamalarla tekrardan gündem oldu. 56 yaşına girmesine rağmen gençliğinden kopamayan ve çok hızlı ilişki hayatı yaşayan Sada Sayan, bu kez “yabancı erkeklerle işim olmaz” açıklaması yaptı.

“Yerli Malı Yurdun Malı”

Seda Sayan, dün bir restorandan çıkarken kendisine yöneltilen soruya verdiği cevapla güldürdü. Hayatına giren erkeklerden T.C. kimlik numarası bilgisi istediği hatırlatılan Seda Sayan’a, ya hayatınıza giren erkek yabancı olursa sorusu yöneltildi. Kendisi ise yabancı erkeklerle işinin olmayacağını belirterek yerli malı yurdun malı dedi.

Aylık 35.000 TL Kira

İstanbul’da çok sayıda gayrimenkul sahibi olan Seda Sayan, bunlara rağmen Mecidiyeköy’de yer alan bir rezidansa taşınma hazırlıklarını devam ettiriyor. Sayan’ın taşınacağı rezidansın aylık kira bedelinin 35.000 TL olması da büyük tepki toplamıştı.