Seda Sayan ve Eşi Çağlar Ökten Beraber Estetik Oldu! Seda Eşini Baştan Yeniledi Son Halini Gören Tanıyamıyor

22 Haziran 2022 12:07 Güncelleme : 22 Haziran 2022 12:07

Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinden estetik sonrasında yeni bir paylaşım geldi. Sosyal medyada el ele poz veren ikili birlikte estetik operasyon geçirdiklerini duyurdular. Çağlar Ökten’in son hali görenlerin ağzını açık bıraktı. Estetik operasyonda da yan yana olan ikilinin bu fotoğrafları gündeme damgasını vurdu.

Seda Sayan ve Eşi Çağlar Ökten Beraber Estetik Oldu! Seda Eşini Baştan Yeniledi Son Halini Gören Tanıyamıyor

Yakın bir zamanda Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti dünya evine girdi. Çiftin paylaşımları sosyal medyada yakın takip ediliyor. Gelen son görüntülerden sonra Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti birlikte estetik operasyon geçirdiler. Görenler Çağlar Ökten’in o haline çok şaşırdılar. İşte geçirdikleri estetik operasyonlar…

Estetik Operasyondan Sonra El Ele Poz Verdiler

Geçtiğimiz günlerde Çağlar Ökten’in soyadını sildirmek için dava açan Seda Sayan ve Çağlar Ökten hakkında boşanma haberleri çıktı. Bunun üzerine açıklama yapan Seda Sayan “kurban olurum soyadına” dedi. Soyadı davasından sonra gündeme estetik operasyonla gelen çift birlikte bıçak altına yattılar. El ele poz veren ikilinin bu fotoğrafları sosyal medya gündeminde yerini aldı. Birlikte bıçak altına yatan ikilinin hangi operasyonları geçirdikleri de oldukça merak edildi. Seda Sayan silikonları için bıçak altına yatarken, Çağlar Ökten’de saç ektirdi.
Sosyal medyaya damgasını vuran bu fotoğraftan sonra birçok kişi yorumda bulundular. Çağlar Ökten’i görenler tanıyamadı. Çiftin estetik operasyondan sonra verdiği bu poz birçok magazin sayfalarında da yerini aldı. Gündeme damgasını vuran bu fotoğraftan sonra Çağlar Ökten’in saçlarının yeni hali de oldukça merak edildi. 

Estetik Operasyondan Sonra El Ele Poz Verdiler

Soyadı Davasından Sonra Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den Aşk Pozu Geldi

Gündemde sık sık isimlerinden bahsettiren Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti geçtiğimiz haftalarda soyadı konusuyla birlikte gündemde yerini almıştı. Seda Sayan’ın Ökten soyadını kullanmak istememesinin ardından soluğu mahkemede aldı. Bunun üzerine birçok sayfada boşanma iddiaları gündeme gelse de çiftten gelen bu el ele pozlar sosyal medyaya damgasını vurdu. Görenler Çağlar Ökten’in yeni haline çok şaşırdılar ve adeta tanımakta zorlandılar. Çağlar Ökten’in saçları şimdiden çok merak ediliyor.

Soyadı Davasından Sonra Seda Sayan ve Çağlar Ökten’den Aşk Pozu Geldi

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış