Seda Sayan Yine 60 Yaşında Değilmiş Gibi Mini Etekle Poz Verdi! ''Böyle Bacaklar 25'lik Kızlarda Yok''

21 Mayıs 2022 09:02 Güncelleme : 21 Mayıs 2022 09:02

Ünlü şarkıcı Seda Sayan son zamanlar da özel hayatı ile gündeme gelmesinin ardından tüm dikkatleri üzerine çekmesi ile adeta çok konuşuldu. Seda Sayan’ın 7. Evliliğini Çağlar Ökten ile yaptıktan sonra paylaştığı poz güne damgasını vurdu.

Seda Sayan Yine 60 Yaşında Değilmiş Gibi Mini Etekle Poz Verdi! ''Böyle Bacaklar 25'lik Kızlarda Yok''

Ünlü şarkıcı Seda Sayan son zamanların en çok konuşulan isimleri arasında bulunurken Çağlar Ökten ile evliliği gündemden düşmüyor. Kendinden 25 yaş küçük biri ile evlenen ünlü şarkıcı Seda Sayan sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı mini etekli pozu ile sosyal medyayı sallaması adeta tüm dikkatleri üzerine çekti. Seda Sayan’ın bu paylaşımı güne damgasını vururken adeta herkesi şaşırttı. Hayranları ‘’Evli barklı insansın bu ne Seda’’ yorumlarını yapması ile eleştirilerde bulundu. Seda Sayan’ın 25’lik kızlara dahi taş çıkaran bu pozu son zamanların en çok konuşulan konuları arasında bulunurken adeta herkesi şaşırttı. Ünlü şarkıcı Seda Sayan herkes tarafından merak içerisinde araştırılırken bu yaptığı paylaşım sosyal medyanın gündemine bomba gibi oturdu. İşte, Seda Sayan’ın mini etek ile verdiği pozu…

Seda Sayan’ın Mini Etek Pozu

Son zamanlarda en çok konuşulan isimler arasında bulunan Seda Sayan gerek güzelliği gerek özel hayatı gerek 25’lik kızlara dahi taş çıkaran pozları ile adeta sosyal medyayı sallıyor. Ünlü şarkıcının bu halini görenler büyük eleştiriler de bulunurken ‘’60 yaşında ki kadına yakışıyor mu hiç’’ yorumları sosyal medyayı salladı. Seda Sayan’ın bu pozları çok konuşulurken ‘’Kocan kızmadı mı?’’ yorumları Seda Sayan’ı çileden çıkardı. Seda Sayan’ın evliliği ile ilgili eleştirilere karşı büyük bir antipatisi oluşurken eleştirileri kaldıramaz oldu. Seda Sayan’ın mini etekli pozu son zamanlara damgasını vururken bazı hayranları da beğeni yağmuruna tutması ile güne bomba gibi oturdu. 

Seda Sayan’ın Mini Etek Pozu

Seda Sayan’dan Eleştirilere Yanıt

Geçtiğimiz günler de 7. Evliliği ile ilgili konuşan Seda Sayan’ın kendinden 25 yaş küçük biriyle evlenmesi sosyal medyayı sallarken tüm dikkatleri üzerine çekti. Seda Sayan ‘’Çocuk dediğinizin çocuğu var. Çocukların hiç çocuğu olur mu? 25 yaş küçük olması ne fark eder ki?’’ açıklamasını yapması ile adeta herkesi şaşırttı. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış