21 Eylül 2022 13:00 Güncelleme : 21 Eylül 2022 13:00

Selçuk Geçer hayatımız karardı dedi dolar kurunda gelecek rakamı verdi!

Selçuk Geçer hayatımız karardı dedi dolar kurunda gelecek rakamı verdi!

Ekonomist Selçuk Geçer, doların gelecekte nasıl bir hal alacağı konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Kritik uyarılarda bulunan Selçuk Geçer, bu açıklamalarını YouTube kanalında paylaştı. Selçuk Geçer’in bu dikkat çeken bu açıklamaları gündemde de yerini aldı.

Son zamanlarda doların hızlı bir şekilde yükselmesi ve değer kazanmasının ardından vatandaşlar da endişelenmeye başladı. Bu konuda birçok uzman görüşlerini dile getirirken, Ekonomist Selçuk Geçer de kritik uyarılarda bulundu. Bir sene önce 7-8 bandında olan dolar şimdilerde nedeyse 2 katına çıktı. Bunun üzerine doların gelecekteki halinin ne olacağı hakkında Selçuk Geçer’den önemli tahminler geldi. İşte Ekonomist Selçuk Geçer’in o açıklamaları…

Selçuk Geçer’den kritik uyarılar geldi

Ekonomist Selçuk Geçer, YouTube kanalında önemli açıklamalarda bulundu. Dolar kurunun, yüksek enflasyon, Ukrayna krizi, hükümetin Merkez Bankası üzerindeki baskısı ve yabancı yatırımcıların gelmesinden dolayı yukarıya ittiğini ifade etti. Merkez Bankası’nın müdahalelerine rağmen dolar kurunun yükseleceğini ifade eden Selçuk Geçer; “Dolar 20 lira olduğunda etkisi büyük olacak ama biz asıl etkiyi 30 lira olduğunda göreceğiz. Çünkü aldığımız nefesten bu haberi kullandığımız telefona kadar aslında dolarla ödeme yapılıyor. Bu ülkede gizli bir şekilde yasal para birimi aslında dolar. Çünkü her şeyimiz dolarla geliyor. Bu nedenle de doların 30 lira olması demek hayatımızın karardığı anlamına gelir” ifadelerini kullandı.

Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış