Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Şok Sezon Arası Kararı!

Sen Anlat Karadeniz Dizisinde Şok Sezon Arası Kararı!
10.07.2019 - 14:42
39
A+
A-

Yayınlandığı ilk sezonuyla oldukça yüksek tepkilerle karşılaşan Sen Anlat Karadeniz, buna rağmen Çarşamba günlerinin en çok izlenen yapımlarından birisi oldu. 2. sezon da hayran kitlesini bir tık daha artırmayı başaran başarılı dizi yaz tatiline girerek 2.sezonu da tamamladı.

3. sezonda izleyenleri büyük heyecan bekleyen Sen Anlat Karadeniz dizisinin kaderinde değişim yapacak iki kişinin yeni sezonda rol alacağı duyuruldu.

Dizinin senaristi Erkan Birgören’e, yeni bölümlerde başarılı kalemlerden olan Sema Ali Erol eşlik edecek. Bu transferin sebebi ise, son bölümlerde senaryoda yaşanan tıkanmalar olarak öne sürülüyor.

Yeni Oyuncular Katılıyor

İzleyiciler, yapılan bu transferlerle ilgili olarak yeni sezonda çok daha farklı bir senaryo izlemeyi umutlar arasına eklerken, diziye katılım gerçekleştirecek olan yeni oyuncular için ise görüşmelerin hala büyük bir hızla devam ettiği bilgisi verildi.

Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

İrem Helvacıoğlu ve Ulaş Tuna’nın başrol oyuncuları olarak yer aldığı dizinin yeni bölüm çekimleri 1 Ağustos 2019 tarihinde Trabzon’da başlıyor.