16 Şubat 2022 13:00 Güncelleme : 16 Şubat 2022 12:30

Serenay Sarıkaya'nın Eski Halini Görenler Bu Kim Dedi! Çirkin Kızlar Umudunu Kaybetmesin

Serenay Sarıkaya'nın Eski Halini Görenler Bu Kim Dedi! Çirkin Kızlar Umudunu Kaybetmesin

Birçok dizi ve filmden mütevellit tanınan ve oldukça beğenilen Serenay Sarıkaya resmen şok edecek bir değişim geçirdi. Yıllar içersinde ki değişimi takipçileri sayesinde gündemden inmiyor. Serenay Sarıkaya giderek güzelleşti mi? Yoksa çirkinleşti mi? İşte tüm detaylar haberin devamında….

Başarılı ve ünlü oyuncu, adından çok fazla söz ettiren Serenay Sarıkaya, yalnızca yer aldığı daha önceki projelerle değil özel hayatı ile ilgili de magazin de sık sık gündeme geliyor. Geçtiğimiz günlerde yaşadığı talihsiz saldırı nedeni ile dikkatleri tekrardan üzerine yoğunlaştıran Serenay Sarıkaya, resmen yıllar içersinde büyük değişim gösterdi. Serenay Sarıkaya’nın yıllar içerisindeki büyük değişimi gören takipçileri şoka uğradı!

Geçtiğimiz günler içerisinde Etilerde evine yürürken Tayfun Demirtaş isimli bir şahsın saldırısına uğrayan Serenay Sarıkaya, şikayetçi olarak karakolluk olmuştu. Serenay Sarıkaya bu nedenle sadece yer almış olduğu projelerle değil genellikle magazinde özel hayatıyla da sıklıkla gündeme geliyor.  

Serenay Sarıkaya Kimdir?

1991 doğumlu olan başarılı ve ünlü oyuncu 2006 yılında ilk oyunculuk deneyimini şaşkın isimli filmde yapmıştı. Henüz 15 yaşındayken Çek Cumhuriyeti kapsamında düzenlenen Avrupa gençler güzellik yarışmasına katılan Serenay Sarıkaya, Türkiye’yi temsil ederek bu yarışmadan dördüncülükle ayrılmıştı. Kazandığı dördüncülüğün yanı sıra bu yarışma kapsamında Jüri Özel ödülünde sahip oldu. 2008 yılı içerisinde henüz daha 16 yaşındayken plajda isimli sinema filminde tesadüfen bir rol sahibi oldu.

Bu süreçten sonra ünlü oyuncunun değişimi ise resmen gündeme damgasını vurdu. Ünlü ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya’nın yıllar içersinde ki mucizevi değişimini gören takipçileri; “Her geçen gün de resmen daha çok güzelleşiyor.” gibi benzeri yorumlarda bulundu.

Serenay Sarıkaya Kimdir?

Resmen Giderek Güzelleşiyor!

Her oynadığı dizi ya da film ne güzelliğine güzellik katan Serenay Sarıkaya, son dönemlerde gündemden düşmüyor. Hayatında radikal bir kararlan Serenay Sarıkaya süt ve süt ürünlerini tamamen hayatından çıkardığını magazincilere dile getirdi. Cumartesi sürprizi programında konuk olan ve konuşan Serenay Sarıkaya; “Peynir artık rüyalarıma girmeye başladı. Yemeyi gerçekten çok seviyordum. Ancak bir kalıp peynir ısırdığıma şahit oluyorum rüyamda. Bu durum bana asla iyi gelmiyor. Bu nedenle bıraktım.” sözlerini dile getirdi.

Resmen Giderek Güzelleşiyor!

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış