Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Tekrardan Aşk mı Yaşıyor?

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin, birkaç hafta önce ayrıldıklarını açıklayarak 4 yıl süren ilişkilerine nokta koymuşlardı. Bir dönem beraber olan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın aşkının tekrardan alevlendiği, birlikte tatile gittikleri bildirildi.
Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy Tekrardan Aşk mı Yaşıyor?
Güncel, Magazin 15 Mayıs 2019 18:03
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 OY, ortalama: 4,00 dışında 5)
Loading...

Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çifti ‘İlişkimizdeki heyecanı kaybettik’ diyerek 4 senelik ilişkilerini sonlandırmışlardı. Sarıkaya ve Bürsin çifti ayrılığın ardından hiçbir açıklama yapmamıştı.

Serenay ve Kerem ayrılığının ardından geçtiğimiz günlerde romantik bir tatile çıkan Çağatay Ulusoy ve Duygu Sarışın da ayrıldı. Birbirlerini sosyal medya hesaplarından da takipten çıkan çiftin ayrılığında Serenay Sarıkaya’nın etkili olduğu konuşuluyor.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya’nın Kerem Bürsin ile ayrılığını açıklamasının hemen ardından Instagram’da Sarıkaya’nın fotoğrafını beğenmişti. Bu hamleyi yanlışlıkla yapan Ulusoy, beğeniyi geri çekmişti ama bu hayranlarının gözünden kaçmamıştı.

Çağatay Ulusoy’un fotoğrafını beğenmesinin ardından Serenay Sarıkaya, Ulusoy’u yeniden takibe almıştı.

Bunun üzerine Ulusoy’da Serenay’ı takibe aldı ve sosyal medyada fotoğraflarını beğenmeye başladı.

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya yıllar önce beraber rol aldıkları bir dizide aşka yelken açmışlardı. Ancak dizinin bitmesiyle aşkları da sona ermişti.

İkilinin birbirlerini yeniden iletişime geçerek sosyal medyada birbirlerini takibe alıp, fotoğraflarını beğenmeleri yeniden beraber olacaklar mı sorusunu akıllara getirirken Serenay ve Çağatay için bomba gibi bir iddia gündeme geldi.

İddiaya göre; geçtiğimiz günlerde Serenay ve Çağatay, yanlarına birer kişi daha alarak Şile’nin biraz ilerisindeki Ağva’ya kafa dinlemeye gittiler.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com