Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Cem Yılmaz ile tekne tatilinde görüntülenen Serenay Sarıkaya, çok mutlu gözüküyordu. Serenay Sarıkaya instagram hesabından paylaştığı makyajsız samimi fotoğraflarının alına açıklama olarak “Gülerken gözleri, dudakları kaybolan, çocuksulaşan, suratı halden hallere girenler burada mı?” notunu düştü.

Cem Yılmaz ve Seranay Sarıkaya çiftinin aşkı çok konuşulmuştu ve halen konuşulmaya devam ediyor. Bir çok kişi sosyal medya da bu aşk için “Reklam” “Ortak bir proje geliyor” gibi ithamlarda bulunmuştu, bu iddialara karşı özellikle Serenay Sarıkaya’dan olgunca ve doğru seçilmiş kelimeler ile bir cevap gelmişti. Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz arasında gerçek bir aşk olduğu ortada bu iki çiftin de ayrı ayrı kariyerleri çok parlak ve bir çok ünlü ve başarılı projeye kişisel olarak imza attılar konuya bu açıdan bakıldığında reklama ihtiyacı olan kişiler olmadığı gayet açık ve ortada.

Serenay Sarıkaya, intagram hesabından paylaştığı fotoğraflar ve fotoğrafların altına eklediği açıklamalar ile takipçileriyle etkileşim haline giriyor. Kısa bir süre önce sevgilisinin su altında çektiği bikinili karelerini hesabından paylaşan ve büyük beğeni alan Sarıkaya, bu defa da gülmenin önemi ve gerekliliği üzerine bir paylaşım gerçekleştirdi.

Paylaşımının altına şu güzel dizeleri yazı;

“Gülerken gözleri, dudakları kaybolan, çocuksulaşan, suratı halden hallere girenler burada mı?

Binlerce yorum alan paylaşımın altına ünlülerde yazdı, bu ünlülerin arasında ünlü popçu Demet Akalında vardı. Akalın fotoğrafın altına “O yazdıkların bir tek sana yakışıyor ama” yazdı.