Sevgilisinden Şiddet Gören Güzel Oyuncu O Anları Anlattı!

52 yaşındaki Pamela Anderson, bundan 1 hafta önce kendisine fiziksel şiddet uyguladığı ve kendisini aldattığı iddiasıyla ayrıldığını açıkladığı 33 yaşındaki Fransız futbolcu arkadaşı Adil Ramiyle kavga ederken, erkek arkadaşının vicdansız ve acıma duygusundan yoksun bir şekilde elini çatlayana kadar ezdiğini açıkladı.
Sevgilisinden Şiddet Gören Güzel Oyuncu O Anları Anlattı!
Güncel 3 Temmuz 2019 17:17
Oy Ver : 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 OY, ortalama: 5,00 dışında 5)
Loading...

Anderson, elinin hastanede bandaja alındığı anların videosunu kaydederek takipçileriyle paylaşdı. Pamela, elindeki ağrılardan dolayı 6 ay aradan sonra hastaneye gittiğini ve acının gerçek sebebinin ne olduğunun doktorlar tarafından açıklanmadığını iddia etti. Pamela, elinde oluşan bu acı sebebiyle yazı yazamadığını ve şişe kapağını dahi çeviremediğini dile getirdi.

Tahmin Edilemeyecek Seviyede Şiddet

İki yıl boyunca sevgili kaldığı Fransız futbolcunun Pamela’nın iddialarını kesinlikle yalanladığı belirtildi. Pamela bunun ardından Fransız futbolcunun kendisine kimsenin tahmin edemeyeceği derecede yüksek şiddet uygulandığının altını çizdi.

“Elinden Kaçmaya Çalıştım”

Kendisine uyguladığı şiddet sebebiyle kaçmaya çalışırken arabanın anahtarını zorla elinden aldığını ileten Pamela, her zaman hayatını kontrol altına almaya çalıştığı ve erkeklerin olduğu mekana değil girmek yanından geçmesine bile izin vermediğini ifade etti.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com