Son günlerin en çok konuşulmakta olan ikilisi Şeyma Subaşı ve gazeteci / youtuber Cüneyt Özdemir oldu. Magazin programları, sosyal medya ve daha birçok alanda bu ikilinin ismi geçiyor. Çünkü Cüneyt Özdemir, Şeyma Subaşı’nın çıkardığı kitaba tamamen doğal bir şekilde eleştiri yapmıştı. Eleştirilerini alaycı bir dilde yapması ise Subaşı hayranlarını çıldırtmıştı.

Kitabın her yerde 40.000 adet sattığı iddia edilirken Habertürk, aslında gerçek satış rakamının o kadar olmadığı haberini vermişti. Cüneyt Özdemir ise Şeyma Subaşı ile ilgili yeni yayınladığı videosunda kitabın gerçek satış sayısını verdi.

Youtube üzerinden takipçilerine ulaştırdığı yeni videosuna “Herkese merhaba, bugünkü konumuz, Şeyma… Dermişim…” diyerek gayet alaycı bir dille başlayan Cüneyt Özdemir, alaycı tavrına devam ederek takipçilerini güldürmeye devam etti.

Eleştirilere Cevap Verdi

Bir takipçisi tarafından kendisine mesaj geldiğini ve her sabah programlarında “Cüneyt Özdemir” konuşulduğunu söylediğini anlatan Özdemir, sabah programı sunanların tembel insanlar olduklarını belirterek “sallayacaklar tabi” açıklaması yaptı.

Kitabın Gerçek Satış Rakamı

Kitap eleştirisi yapmanın gayet normal olduğunu ileten Özdemir, birisinin oldukça iddialı bir şekilde kitap yazdım diye ortaya çıktığını, çok sattığını söylediğini belirtirken araya bunun yalan olduğunu, kitabın gerçek satış rakamının 4.500 olduğunu ekledi.