Ünlü model Şeyma Subaşı, bu kez sosyal medya hesabında paylaştığı siyah mayolu pozuyla gündeme geldi. Subaşı, Phuket Adası’nda bugünlerde yaptığı tatilden fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor. Son olarak Instagram’da siyah mayolu pozunu takipçilerinin beğenisine sunan model, zayıf görüntüsüyle dikkat çekti. Şeyma Subaşı deniz ve tatilin keyfini çıkarırken sosyal medyayı da ihmal etmiyor.

Son paylaşımındaki fotoğrafın açıklamasında “Tam olarak olmak istediğiniz kişi olun. Kendini ve hayallerini ayakta tutan kadın ol. Kendisiyle gurur duyan ve kendisiyle gurur duyan kadın ol. Güçlü ve savunmasız, vahşi ve özgür olan kadın olun” ifadelerine yer verdi. Fiziğiyle ilgi çeken Şeyma Subaşı, spor yapmaya ve beslenme alışkanlıklarına dikkat ediyor. Instragramdan yaptığı paylaşımın altına takipçileri zayıf görünümlü modele zayıflamasıyla alakalı yorumlar yazdı.

Şeyma Subaşı Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen ünlü Türk modeldir. İstanbul Aydın Üniversitesi, Moda Tasarım Programı’nda eğitim gören ünlü model, 16 yaşından itibaren modelliğe başlamıştır. 2008 yılında ‘Miss Turkey’ adlı yarışmaya katılan model derece elde edememiştir.

2008 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok musun’ adlı yarışmaya katılan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı ile ilişki başlatmıştır. Acun Ilıcalı’dan Melisa adında bir kız çocuğu olan Subaşı, Acun Ilıcalı ile olan evliliğine 2018 yılında son vermiştir.