Sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelmeyi başaran sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, en son 2018 yılında göğsünün kenar bölgesine “Yapabileceğine inandı ve yaptı” anlamı taşıyan İngilizce bir dövme yaptırmıştı.

İç Çamaşırsız Fotoğraf

Hayatında büyük bölümü tatil ve spor için ayıran Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabı üzerinden iç çamaşırsız poz verdi. Subaşı’nın paylaştığı bu fotoğraf kısa süre içerisinde binlerce beğeni  ve yorum aldı. Sosyal medyayı çalkalayan söz konusu fotoğraf, yine kısa süre de keşfete düştü.

Acun Ilıcalı’ya Kalpli Yorum

Kızlarıyla birlikte 2020 yılına kendi evinde giren medya devi Acun Ilıcalı,  Instagram hesabı üzerinden kızları ve yeğenleri ile birlikte bir fotoğraf paylaşımı yaparak, 2020 yılını karşıladıklarını söyledi ve gelecek yılın tüm insanlara mutluluk, huzur getirmesini istediğini ifade etti. Fotoğrafta kızının gözlerinin kapalı olduğunu gören, Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, yorumuna kırmızı kalpler koydu. Ilıcalı, Subaşı’nın yorumunu görmezden geldi.

Şeyma Subaşı Kimdir?

1990 yılında hayata gözlerini açan Şeyma Subaşı İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı bölümünden mezun olarak üniversite hayatını başarıyla tamamlayan sosyal medya fenomeni tam 16 yaşından beri defilelerde modellik yapmaktadır. Bundan 12 yıl önce 2008 yılında Miss Turkey yarışmasına katılan Şeyma Subaşı, herhangi bir başarı kazanamamıştır. Ardından aynı yıl içerisinde Var Mısın Yok Musun isimli yarışmaya katılım gerçekleştirerek, medya devi Acun Ilıcalı ile gönül ilişkisi kurmuş, kendini Acun Ilıcalı’ya sevdirmeyi başarmıştır.

Acun Ilıcalı’nın eşi olan Zeynep Ilıcalı ile yollarını ayırdıktan sonra, sosyal medyada Şeyma Subaşı ile sık sık fotoğraf paylaşmasıyla birlikte sık sık gündeme gelmiştir.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan Melisa isimli bir kız dünyaya getirmiştir. 18 Eylül 2017’de Acun Ilıcalı ile oldukça ihtişamlı bir törenle dünya evine giren Subaşı, 26 Kasım 2018 tarihinde Ilıcalı ile boşandı ve aylık 125.000 TL nafaka almaya başladı.