Medya devi Acun Ilıcalı ile yollarını ayırmasıyla birlikte DJ Guido Senia ile adı aşk iddialarına karışan ve ardından birlikte fotoğrafları çıkan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, bugünlerde Guido ile birlikte yanına arkadaşlarını da alarak Phuket Adası’na tatil yapmaya gitti. Tatilden her saniyesini takipçileriyle paylaşan sosyal medya fenomeni Subaşı, son paylaşımıyla birlikte büyük beğeni aldı.

Zayıflığı Dikkat Çekti

Hayatının büyük bölümünü yurt dışında geçiren ve yaşadığı hayatla kendisine milyonlarca kişiyi özendiren Şeyma Subaşı, tatillerde çektirdiği onlarca fotoğrafı da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Dün siyah mayosuyla birlikte poz veren ve binlerce beğeni alan Şeyma Subaşı, bu fotoğrafıyla birlikte zayıflığını göstermiş ve aşırı zayıflaması takipçilerinin tepkisini toplamıştı.

Subaşı, bu kez de yoga yaparken amuda kalktığı anların fotoğrafını Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşarak beğeni yağmuruna tutuldu.

Sınırları Aştı

Daha dün bikinisiyle bir ağacın önünde amuda kalkarak poz veren Subaşı, bu kez de aynı pozu sahil kenarında verdi. Yoga matının üzerine çıkıp sınırları aşan Şeyma Subaşı, paylaştığı söz konusu pozları “Gelecekten nefes alıp geçmişe verin. Kendinize karşı nazik olun ve elinizden gelenin en iyisini yapın” açıklaması ekleyerek takipçileriyle paylaştı.