Show TV Nöbet Dizisi İçin Final Kararı Aldı!

Show TV ekranlarında çok büyük umutlarla yayın hayatına başlayan "askeri" içerikli dizi Nöbet, reytinglerde her geçen gün daha da düşüş yaşıyor. Bu sebepten dolayı Show TV, dizinin yayın hayatına son vererek 8.bölümde final yapma kararı aldı.
Show TV Nöbet Dizisi İçin Final Kararı Aldı!
Gündem, Magazin 22 Nisan 2019 15:18

Show TV’nin tanıtımları ekranda haftalar boyunca süren, yüksek bütçeli askeri dizisi Nöbet için final kararı verildi. Nöber dizisi 8. bölümü ile erken final yapacak.

Yapımcılığını Pana Film’in yönetmenliğini ise Gökhan Erkut’un üstlendiği Nöbet dizisinin başrollerini Yurdaer Okur, Saygın Soysal, İpek Karapınar, Deniz Bolışık gibi isimler paylaşmaktaydı. Sezona çok iddialı başlangıç yapan Nöbet dizisi, reytinglerde beklentilerin altında kaldı. Final kararı alınan Nöbet dizisi 28 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de son kez Show TV ekranında olacak.

Nöbet’in 8. final bölümü tanıtımı yayınlandı. Ziya Cevran’ın, kendisini öldürtmek isteyen kişinin Nizamoğlu olabileceğini söylediği heyecan dolu tanıtımda Elmalı halkı canlı bomba tehlikesiyle karşı karşıya kalıyor. Ziya Cevran ve Jennifer arasında silahlar çekilirken, yere yığılan Cevran’a neler olacağı merakla bekleniyor.

 

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com