İstanbul’da yaşayan Bilal Daldal isimli şahıs, sosyal medya üzerinden eski sevgilisinin erkek arkadaşını öldürmeden önce şunları söyledi: “Böyle bir şey söylemek zor ve acı veriyor. 6 yıl beraber olup sevdiğim insan. 02.20.2018 kısmet olsaydı doğum günün de isteyecektik. Ve ben bugün onu beni aldattığı iş arkadaşıyla göreceğim. Bizde söz namustur. Şu ana kadar dönmediysek sözümüzden, bedeli ne olursa olsun dönmeyeceğiz. Müzelere sergilenecek bir şaheser bırakacağım bu insanlığa.”

İşte sen bu kadar erkeksin !

Sümeyye Ü.’nün sevgilisi Cemil Ceylan Bahçelievler de Bilal Daldal ile  karşılaştı ve arabaya binmesini istedi, binmek istemeyince ” İşte sen bu kadar erkeksin” dedi. Bilal Daldal bu cümlenin ardına sinirlenip Cemil Ceylanın üzerine koştu. Cemil bıçağını çıkarınca Bilal Daldal belindeki silahı çıkarıp iki el ateş etti. Cemil Ceylan kaldırıldığı hastanede son nefesini verdi.

Çıktığı son duruşmada 18 yıla çarptırılan Bilal Daldal: “Ben çocukluktan beri aileme bakan bir insanım. Böyle üzücü bir olay yaşadığım için üzgünüm ve pişmanım” dedi ve ardından cezası 15 yıl olmak üzere kesinleşti.