Skoda Superb Fiyatlarıyla Piyasaya Kafa Tutuyor! İşte Sıfır Araç Almak İçin Büyük Fırsat!

26 Mayıs 2022 15:00 Güncelleme : 26 Mayıs 2022 15:00

Türkiye piyasasına giriş yaptığından beri oldukça fazla tercih edilen otomobil markalarından biri olan Skoda, şimdilerde 2022 model Superb Combi Scout modelini duyurdu. İlgili model, otomobil tutkunları arasında büyük bir ilgi odağı olurken fiyatıyla da herkesi şaşırttı. İşte, Skoda tarafından otomobil pazarına sunulan son canavar Superb Combi Scout hakkında merak edilen tüm detaylar ve güncel satış fiyatı.

Skoda Superb Fiyatlarıyla Piyasaya Kafa Tutuyor! İşte Sıfır Araç Almak İçin Büyük Fırsat!

Türkiye’nin en çok tercih edilen otomotiv firmaları arasında yer alan Skoda, yeni nesil araçlarıyla da göz kamaştırmaya devam ediyor. Son aylarda yaşanan çip krizini ve tedarik sorunlarını da aşan firma, yeni bir araç sahibi olmak isteyenlerin karşısına bomba gibi kampanyalarla çıkıyor.

Skoda tarafından otomobil tutkunlarına yenilenmiş Superb olarak sunulmaya başlanan Superb Combi Scout, şimdilerde Türkiye fiyatıyla rakip modellerin üzerine çıkmayı başardı. Ayrıca ilgili model, donanımsal ve tasarımsal özellikleriyle de herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. İşte, yeni nesil Skoda Superb modeline dair merak edilen tüm detaylar.

Skoda Superb Combi Scout Modelinin Özellikleri Belli Oldu!

İlk kez Scout versiyonuyla Türkiye otomobil pazarında tanıtılmaya başlanan Superb Combi, modern tasarımını güçlü donanımsal özellikleriyle birleştirerek rakipsiz bir lifestyle otomobili haline geldi. Motor tarafında 1.5 TSI ACT 150 PS gibi güçlü bir ekipmanla otomobil tutkunlarına göz kırpan model, 7 ileri DSG otomatik şanzıman desteğini de bünyesinde barındırıyor.

Superb şıklığını Combi Scout modeliyle çok farklı bir boyuta taşıyan Skoda, ilgili modelde sürücüler için 15 mm daha fazla sürüş desteği sağlıyor. Ayrıca Skoda markası, Superb Combi Scout modeli için siyah plastik çamurluk kaplamalar, siyah eşikler, alüminyum görünümlü ayna kapakları, krom çerçeveli ön panjur ve 18 inç jant gibi tasarımsal yönden olumlu olan özellikleri eklemeyi de ihmal etmemiş.

Skoda Superb Combi Scout Modelinin Özellikleri Belli Oldu!

Skoda Superb Combi Scout Modelinin Satış Fiyatı Belli Oldu!

Skoda Superb Combi Scout modeli, geçtiğimiz günlerde Türkiye piyasasına giriş yapmasının ardından donanımsal ve tasarımsal özelliklerinin yanı sıra fiyatıyla da sıklıkla merak edilmeye başlanmıştı. Bu durum, geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamayla belli oldu. 2022 model Superb Combi Scout, 1.144.900 liralık fiyatıyla Skoda bayilerindeki yerini almaya başladı. Klasmanına göre oldukça sevilen Superb Combi Scout, şimdilerde milyonlarca kişinin de ilgisini çekmeye devam ediyor. 

Skoda Superb Combi Scout Modelinin Satış Fiyatı Belli Oldu!

Etiketler

Otomobil  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış