ŞOK 6 Temmuz 2019 Kataloğu Yayınlandı! – İşte Kampanyalı Ürünler

ŞOK 6 Temmuz 2019 Kataloğu Yayınlandı! – İşte Kampanyalı Ürünler
06.07.2019 - 18:02
104
A+
A-

ŞOK Aktüel katalogları tüm hızıyla müşterilere ulaştırılmaya devam ediyor. Bu kapsamda bugün ŞOK markette satışa çıkarılan ürünler oldukça düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli olarak dikkat çekmeye başladı. Fantom mrkalı dik süpürge, dijital baskül ve daha birçok ev ihtiyacına yer verilen ŞOK Aktüel 6 Temmuz 2019 kataloğu ürünleri, 9 Temmuz 2019 tarihine kadar satışta olacak. Şok Aktüel katalog görsellerine hemen bu paragrafın altındaki galeriye tıklayarak ulaşabilir, birbirinden kaliteli ürünlere çok düşük fiyatlara sahip olma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz. İşte ŞOK Aktüel 9 Temmuz 2019 kataloğu ürünleri…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Fantom Speedy Dik Süpürge

Pembe ve bebek mavisi renk seçenekleriyle birlikte gelen Fantom markalı Speedy modelli söz konusu dik süpürge daha önceki zamanlarda sık sık ŞOK Market’te satışa çıkarılmış ve çoğu zaman geldiği ilk gün tükenmiştir. Oldukça düşük fiyata sahip olan söz konusu ürün 500 W güçle birlikte çalışmaktadır. Kablo sarma aparatı, duvara monte edilebilme özelliği, antibakteriyel toz torbası, 1 litrelik toz kapasitesi, CE sertifikasıyla kalitesini öne çıkaran ürün 2 yıl boyunca garantili olarak yalnızca 119.00 TL’ye müşterilere ulaştırılmaktadır. Ayrıca peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte aylık 19.83 TL ödemeyle de satın alabilirsiniz.

Dijital Baskül

Teba markalı siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan söz konusu dijital baskül Temperli cam özelliğiyle birlikte oldukça dayanıklı bir ürün olup herhangi bir şekilde kırılma, çatlama veya dağılma gibi problemler yaşamazsınız. Yüksek hassasiyetli söz konusu ürün maksimum 180 kilograma kadar tartabilirken, otomatik olarak çalışma özelliğiyle enerjiden oldukça tasarruf ettirmektedir. 2 yıl boyunca Teba garantisi altında tüm ŞOK marketlerde bugünden itibaren satışta olan ürün 37.50 TL karşılığında peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte müşterilere ulaştırılıyor.

25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

Her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi 6 Temmuz ŞOK Aktüel kataloğunda da 25 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda 2 ürünün fiyatı düşüyor. Bu 2 üründen birisi Head & Shoulders markalı şampuan çeşitleri, diğeri ise Ariel Sıvı Deterjan çeşitleri oluyor. 300 ml ölçüye sahip şampuan çeşitleri normalde 15.90 TL karşılığında satılırken, 25 TL ve üzeri alışverişlerde 9.00 TL’ye düşüyor. Ariel Sıvı Deterjan Çeşitleri ise 26.90 TL’ye satılırken 25 TL ve üzeri alışverişlerde 20.00 TL’ye düşüyor.

Ürünler stoklarla sınırlı olarak geldiğinden dolayı 9 Temmuz tarihinden daha önce tükenebilir. Bu sebepten dolayı alma noktasında hızlı davranmalısınız. En yakın zamanda, size en yakın ŞOK markete giderek söz konusu aktüel ürünlerden herhangi birini satın alabilirsiniz. Ürünlerin çoğu 2 yıl boyunca garantili olarak geliyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör