ŞOK Aktüel 10 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! Haftasonu Fırsatları…

ŞOK Aktüel 10 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! Haftasonu Fırsatları…
10.08.2019 - 10:30
160
A+
A-

ŞOK Aktüel 10 Ağustos 2019 kataloğu yayınlandı. Birbirinden uygun fiyatlı onlarca farklı ürün bulunan katalogda, ürün kalitelerinin fiyatına göre oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da dolu dolu bir katalogla karşımıza çıkan ŞOK, bayram öncesinde müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başardı. İşte Şok Aktüel 10 Ağustos 2019 kataloğu öne çıkan ürünler…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Teba Elektrikli Çelik Su Isıtıcı

ŞOK Aktüel kataloglarında sık sık satışa çıkarılan Teba markalı yerli üretim elektrikli çelik su ısıtıcı, rakiplerine kıyasla çok daha ucuz ve yüksek kalitelidir. Eğer su ısıtıcı ihtiyacınız bulunuyorsa bu fırsatı kaçırmadan en yakın ŞOK markete uğrayarak, stoklar tükenmeden ürünü satın alın. Paslanmaz çelik gizli rezistansa sahip olan söz konusu ısıtıcı, susuz çalışmayı önleyen sistemi sayesinde herhangi bir felaket yaşanmasının da önüne geçiyor. Otomatik kapanma özelliğiyle boş yere enerji tüketmeyen ısıtıcı 1.8 litrelik geniş kapasiteye sahip olarak 47.90 TL’ye satılıyor ve 2 yıl boyunca garantisi bulunuyor.

Bluetooth Hoparlör

ŞOK Aktüel 10 Ağustos 2019 kataloğunda dikkat çeken bir diğer ürün Bluetooth hoparlör oluyor. Kırmızı gri ve mavi renk seçenekleriyle birlikte gelen söz konusu hoparlörler 10 metre çekim kapasitesine sahiptir. 300 mAh bataryası bulunmakta olup oldukça kaliteli bir ses sunmaktadır. 29.90 TL’ye satılan söz konusu ürün 2 yıl boyunca garantili olarak gelmektedir.

Lüks Mangal

45 x 30 cm boyutlarındaki lüks mangal, ayaklı yapısıyla birlikte sürekli eğilmeden rahat bir şekilde mangal yapmanıza olanak tanıyacaktır. Ayakları kapanır açılır sistemle yapıldığından dolayı arabanıza veya herhangi bir şekilde çantaya v.s. yerleştirirken zorluk çıkarmaz. 34.90 TL’ye satılan ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Karaoke Mikrofon

ŞOK Aktüel 10 Ağustos 2019 kataloğundaki karaoke mikrofonlar sarı ve siyah renk seçenekleriyle birlikte geliyor. 2 yıl boyunca garantili olan söz konusu ürünler Bluetooth, USB, SD Kart, USB gibi birçok aygıtla çalışabilmektedir. Ses kaydetme özelliği de bulunan bu ürün 800 mAh bataryayla birlikte gelmekte olup şarj edilebilir yapıdadır. 49.90 TL’ye satılmaktadır. 2 yıl boyunca da garantisi bulunmaktadır.

ŞOK Aktüel 10 Ağustos 2019 kataloğundaki öne çıkan ürünler bu şekilde sıralanıyor. Tüm ürünleri görmek istiyorsanız, makalemizin ilk paragrafının hemen altındaki galeriye göz atabilirsiniz. Galeride katalog görselleri ve dolayısıyla onlarca farklı ŞOK Aktüel kataloğu ürünü bulunmaktadır. Birbirinden uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli olarak satışa çıkarılan ürünler stoklarla sınırlı olduğundan dolayı alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Çünkü kısa sürede stoklar tükenmektedir.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör