ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 Kataloğu Yayınlandı! İşte Fırsat Ürünleri…

ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 Kataloğu Yayınlandı! İşte Fırsat Ürünleri…
Şok Aktüel 9 Temmuz 2019 11:25

ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 kataloğu yayınlandı. Evin ihtiyaçları için Şok Ucuz sloganıyla gelen söz konusu katalog hanımların oldukça dikkatini çekiyor. Cam ürünlerinin oldukça yoğun olduğu 10 Temmuz 2019 ŞOK Aktüel kataloğu ürünleri 16 Temmuz’a kadar satışta olacak. Stokta tükenenler, daha önceki günlerde de satıştan kaldırılabilir. Fakat belirlenen net tarih 16 Temmuz. Kıyafet ürünlerine de yer verilen söz konusu ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 kataloğu ürünleri şu şekilde sıralanıyor.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Paşabahçe Cam Ürünleri

ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 kataloğunda Paşabahçe’ye ait tam 12 farklı ürün satışa çıkarılıyor.Ürünlerin fiyatları oldukça düşük bir şekilde kendini gösterirken, Paşabahçe kalitesinde olması ise ihtiyacı olan kişileri sevindiriyor. Bu ürünlere oldukça yoğun talep geleceği için stokların kısa sürede tükenmesi bekleniyor. Bu sebepten dolayı 10 Temmuz tarihi itibarıyla en yakın zamanda herhangi bir ŞOK markete giderek ürünlere ulaşmanız faydanıza olacaktır. Ürünlerin fiyatlarını ve detayını hemen üst bölümde yer alan galerideki katalog görsellerinden görebilirsiniz.

Kıyafet / Terlikler

ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 kataloğunda ip askılı kadın şortlu takım ve gecelik dikkat çekiyor. Yeşil, siyah, beyaz ve kırmızı renk seçenekleri sunulan söz konusu kıyafet ve terliklerin tamamı farklı desenlerle imal edilmiş olup kadınların oldukça hoşuna gidecektir. 14.95 TL fiyat etiketi bulunuyor.

3 farklı Terlik 10 Temmuz ŞOK Aktüel kataloğu ile birlikte satışa çıkarılıyor. Bunların tamamı “Gezer” markasıyla birlikte geliyor. 12.95 TL’den, 14.95 TL’ye kadar fiyat etiketi bulunuyor.

ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 kataloğu ürünleri bunlarla sınırlı değil. Tüm ürünleri katalog görsellerinden görebilirsiniz.

25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 kataloğunda 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere Yurdum markalı 1.25 Litrelik kızartma yağı sadece 12.00 TL karşılığında satılıyor. Eğer 25 TL ve üzeri alışveriş yapmaz direkt almak isterseniz 17.50 TL fiyat etiketi bulunuyor.

ŞOK Aktüel 10 Temmuz 2019 kataloğu ürünlerinden ve bilgilerinden öne çıkanlar bu şekilde sıralanıyor. Yazının başında da belirttiğimiz üzere alma noktasında aceleci davranmanızı öneriyoruz. Çünkü stoklarla sınırlı geldiğinden dolayı almak sıkıntı olabiliyor. O yüzden ne kadar erken giderseniz şansınız o kadar artacaktır. Eğer stokların bitip bitmediğini öğrenmek istiyorsanız CepteŞOK uygulamasından stok kontrolü yapabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com