ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 Kataloğu Yayınlandı – İşte Güncel Fırsatlar!

ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 Kataloğu Yayınlandı – İşte Güncel Fırsatlar!
Şok Aktüel 1 Ekim 2019 09:46

Her hafta yayınlanan ŞOK Aktüel katalogları gibi 2 Ekim tarihli ŞOK Aktüel kataloğunda da onlarca ihtiyaca uygun ürün yer alıyor. Bu ürünler ise oldukça uygun fiyatlar karşılığında müşterilere ulaştırılıyor. İşte ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 kataloğu detayları…

ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 Kataloğu

ŞOK Aktüel 2 ekim 2019 kataloğu görselleri hemen alt bölümde yer almaktadır. Bu görsellere bakarak hem içerik hem fiyat karşılaştırması yapabilir, ürünlere yönelik daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 Kataloğu Fırsat Ürünleri

ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 kataloğunda birçok fırsat ürününe yer veriliyor. Fakat biz kesinlikle kaçırmamanız gereken birkaç ürünü bu listeye ekleyeceğiz. Ürünlerin tamamının fırsat ürünü olarak değerlendirilebileceğini söyleyebiliriz. Çünkü ŞOK’tan daha ucuz satış fiyatıyla herhangi bir yerde satılmıyor. İşte o en dikkat çeken ürünler….

Tencere / Tavalar

ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 kataloğunda ilk sırada tencereler ve tavalar bulunuyor ve oldukça uygun fiyatlara satılıyor. Pembe ve siyah renk seçenekleri bulunuyor.

24 cm Granit efektli derin tencere ve 24 cm granit efektli karnıyarık tenceresi 47.90 TL’ye satılıyor. Bu 2 ürün hem peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor, hem de en iyi fiyat – performans ürünü olarak dikkat çekiyor.

Ardından granit efektli büyük tava 26.90 TL,  granit efektli sahan 17.95 TL, Granit efektli küçük tava 17.95 TL olarak dikkat çekiyor.

Sadece ŞOK’ta

Sadece ŞOK’ta satılmakta olan ürünler de oldukça uygun fiyatlarla kendini gösteriyor. Evim 5 litrelik kanola yağı sadece 29.95 TL olarak kendini gösteriyor.

Uno Anadolu markalı ekmek ve türevi ürünler de oldukça uygun fiyatlarla birlikte müşterilere ulaştırılıyor.

25 TL ve Üzeri Alışveriş Kampanyası

ŞOK marketlerden 2 – 8 Ekim 2019 tarihleri arasında yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde ŞOK Aktüel kataloğunda yer verilen 220 gr Beşler Fermante sucuk 18.95 TL yerine sadece 11.00 TL’ye satılıyor.

ŞOK Aktüel 2 Ekim 2019 kataloğunun tüm detayları bu şekilde. Hem haftaiçi hem de haftasonu olmak üzere 1 hafta da 2 kez yayınlanan ŞOK Aktüel kataloglarında ürün alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Çünkü ürünler stoklarla sınırlı geliyor ve sadece birkaç gün içerisinde tamamı tükenebiliyor. Bu süre bazı şubelerde 1 gün olabiliyor. Her türlü soru, görüş, öneri ve isteğinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırılabilir, yetkililerin görmesini sağlayabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com