ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 Kataloğu Yayınlandı!

ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 Kataloğu Yayınlandı!
25.05.2019 - 12:31
49
A+
A-

Her hafta hem haftaiçi hem de haftasonu olmak üzere 2 kez müşterilere sunulan ŞOK Aktüel kataloglarının 25 Mayıs tarihli olanı yayınlandı. 28 Mayıs tarihine kadar satışa çıkarılacak olan söz konusu ŞOK Aktüel ürünlerinin tamamı her hafta olduğu gibi uygun fiyatlı bir şekilde geliyor. Her bütçeden her ihtiyaca uygun ürünlerin bulunduğu 25 Mayıs ŞOK Aktüel kataloğunda elektronikten bahçe / balkon ürünlerine, piknik malzemelerinden temizlik malzemelerine, kişisel bakım ürünlerinden ev ihtiyaçlarına kadar her türlü ürün mevcut. İşte ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 kataloğu detayları…

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

Axen 40″ Uydu Alıcılı LED TV

ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 kataloğunun ilk ürünü Axen markalı 40 inç ekran boyutuna sahip olan uydu alıcılı LED TV oluyor. 2 farklı HDMI çıkışı, 2 farklı 8 W ses çıkışı, 1920 x 1080 px Full HD ekran çözünürlüğü bulunan söz konusu televizyon fiyatına göre rakiplerinden kolayca sıyrılmaktadır. Çünkü bu fiyata, aynı özelliklere sahip farklı marka bir televizyon almanız oldukça zordur. Fiyatının düşük olması, kalitesinin de düşük olduğunu göstermiyor. 2 yıl boyunca garanti sunuluyor. En ufak sorunda garanti kapsamında ücretsiz bakım, onarım ve değişim hizmeti veriliyor. Santimetre cinsinden 109 santimetre ekran boyutu bulunan bu ürünün ekran yenileme hızı standart değer olarak bilinen 400 Hz’dir. 1.349 TL fiyatla satışa çıkarılan söz konusu televizyon peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

3 Kişilik Salıncak

Hem balkonda hem bahçede, isteğinize ve evinizin durumuna göre rahatlıkla kullanabilecek olduğunuz 3 kişilik salıncak, daha önceki zamanlarda yayınlanan ŞOK Aktüel kataloglarında sık sık satışa çıkarılmıştır. Yeşil – beyaz renkleriyle doğayla uyum sağlayan ve nereye koyarsanız koyun asla sırıtmayan bu salıncak 114 x 170 x 150 cm boyutlara sahip şekilde geliyor. 130 cm oturma alanına sahip olan salıncak 2 yıl boyunca garantili olarak yalnızca 249.00 TL’ye satılıyor. Aynı zamanda peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

Pazar Arabası

Özellikle poşetlerin ücretli olmasıyla birlikte pazar arabalarına olan ilgi arttı. Her alışverişte 0.25 TL ücret ödemek yerine, bir pazar arabası alıp ömür boyu kullanmak mantıklı. 30 kilogramlık taşıma kapasitesi bulunan 36 litrelik geniş iç hacme sahip bu pazar arabası görünüm olarak oldukça modern bir tasarıma sahiptir. Özellikle hanımların oldukça hoşuna gidecektir. Yalnızca 39.90 TL fiyatı bulunan bu pazar arabası da diğer ürünler gibi peşin fiyatına 6 taksit seçeneğiyle satın alınabiliyor.

Bakır Cezve

Bakır cezvede kahvenin tadı çok ayrıdır. Her evde bulunması gereken bir ürün olan bu bakır cezve, küçük – orta – büyük boy sınıflandırması olsa büyük boy kategorisinde yer alacaktır. Yani ortalama olarak 4-5 fincanlık kahve yapmanıza olanak tanımaktadır. 19.95 TL’lik fiyatla birlikte müşterilere sunulan bu ürün de yine 25 Mayıs’tan itibaren tüm ŞOK marketlerde satışa çıkacak.

Mangal Kömürü

Yazın gelmesiyle birlikte piknik sezonu açıldı. 2 kilogramlık Bio markalı mangal kömürü 12.50 TL’ye tüm ŞOK marketlerde satışa çıkarılıyor. Yine diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe stoklarla sınırlı geliyor. Bir daha bu fiyata bulamazsınız. Bu yüzden alma noktasında aceleci davranmanızı öneriyoruz.

Katlanır Faraşlı Fırça

Titiz markalı gri renk tasarıma sahip katlanır faraşlı fırça hem evde veya ofiste depolama alarak, hem de temizlik açısından sizi oldukça memnun edecek bir ürün olarak öne çıkmaktadır. 12.95 TL fiyatla birlikte gelen söz konusu ürün 25 Mayıs itibarıyla ŞOK Aktüel kataloğu kapsamında Türkiye’de yer alan tüm ŞOK marketlerde müşterilere sunulacak.

Dokunma Paspas

Kaymaz tabanıyla birlikte evin her bölümünde rahatlıkla kullanabilecek olduğunuz dokunma paspas,  çok sayıda farklı renk ve tasarımla birlikte ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 kataloğunda satışa çıkarılıyor. İster antrede, ister banyo – tuvalet önünde kullanabileceğiniz ürün 19.95 TL’ye satılıyor.

GOKIDY Uzaktan Kumandalı Jeep

Çocukları oldukça sevindirecek bir oyuncak olan uzaktan kumandalı jeep, ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 kataloğunda oldukça uygun fiyata satılıyor. Aynı oyuncak diğer satıcılarda 100.00 TL bandında satılırken, ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 kataloğunda yalnızca 69.90 TL’ye müşterilere ulaştırılıyor. 1:18 boyutu bulunan ürün geri geri ve sağa, sola hareket edebiliyor. Şarj edilebilir bataryasıyla da uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmektedir.

ŞOK Aktüel 25 Mayıs 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Tamamı stoklarla sınırlı gelen söz konusu ürünler kısa sürede tükeneceğinden dolayı alma noktasında aceleci davranmanız gerekiyor. Aksi takdirde satıştan kaldırılacaktır. Aynı ürünlerin tekrar ŞOK Aktüel kataloğunda yayınlanması ayları bulabilir. Bu yüzden ne kadar erken giderseniz, alma şansınız o kadar yükselecektir.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör