ŞOK Aktüel 3 Temmuz 2019 Kataloğu Yayınlandı!

ŞOK Aktüel 3 Temmuz 2019 Kataloğu Yayınlandı!
03.07.2019 - 12:49
111
A+
A-

ŞOK Aktüel 3 Temmuz 2019 kataloğu yayınlandı. Haftaiçi ve haftasonu olmak üzere 1 haftada 2 kez yayınlanan ŞOK Aktüel kataloglarında oldukça düşük fiyata, yüksek kaliteli ürünlere yer veriliyor. Yine her ŞOK Aktüel kataloğunda olduğu gibi 3 Temmuz tarihli katalogda da evinizin ihtiyaçları için çok sayıda ürün bulunuyor. Tamamı stoklarla sınırlı olarak gelen söz konusu ürünler birkaç gün içerisinde tükenecektir. Bu sebepten dolayı alma noktasında aceleci davranmalı, en yakın zamanda ŞOK marketlerden herhangi birine gitmelisiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

3 Kişilik Salıncak

Daha önce birkaç kez ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarılan ve geldiği gün stoklarda tükünen Yeşil – beyaz renk tasarımına sahip 3 kişilik salıncak uygun fiyatı ve fonksiyonel kullanımıyla birlikte balkonların ve bahçelerin vazgeçilmez ürünlerinden biri oluyor. Emsallerine kıyasla oldukça düşük fiyatla müşterilere ulaştırılan söz konusu salıncağın gölgeliği de bulunuyor. 3 kişinin yan yana oldukça rahat bir şekilde oturabildiği bu salıncak 249.00 TL fiyatla satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksitle birlikte satın alınabiliyor.

Elektrikli Çelik Su Isıtıcı

Teba markalı yerli elektrikli çelik su ısıtıcı her ŞOK Aktüel kataloğunda satışa çıkarıldığında çok yüksek ilgi görüyor. Özellikle fiyatının düşük olması ve bu fiyat karşılığında oldukça yüksek kalite sunulması ürüne olan ilginin artmasını sağlıyor. 2 yıl boyunca garantili olarak gelen bu üründe otomatik kapanma, paslanmaz çelik gizli rezistans ve susuz çalışmayı engelleyen sistem yer alıyor. 47.90 TL’lik fiyatı bulunan ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabiliyor.

Vantilatör

Dijitsu markalı vantilatör oldukça düşük fiyatla birlikte satılıyor. 3 farklı hız seçeneğiyle birlikte yaz aylarında klimaya bütçesi yetmeyenler için alternatif çözüm olan söz konusu vantilatör 143 cm boyla birlikte üretilmiş olup 16″ baş bölümüne sahiptir. 120 dakika zaman aşımı bulunan ürün her 2 saatte bir otomatik kapanmaktadır. Bu sayede de açık unutma gibi bir problem oluşmamaktadır. 95.00 TL’ye satılmakta olup peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabiliyor.

ŞOK Aktüel 3 Temmuz 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Bu ürünlerin haricinde yine onlarca farklı ürün bulunuyor. Eğer tüm ürünleri görmek istiyorsanız, yazımızın ilk paragrafının altında yer alan galeriye göz atabilirsiniz. Her kesimden her bütçeye yönelik onlarca farklı ürün bulunan ŞOK Aktüel 3 Temmuz 2019 kataloğu ile birlikte bu haftaki ihtiyaçlarınızın tamamını giderebileceksiniz. Hemen galeriye göz atın!

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör