ŞOK Aktüel 5 Ekim 2019 kataloğuyla birlikte bugünden itibaren satışa çıkacak ürünler belli oldu. Söz konusu ürünler 8 Ekim 2019 tarihine kadar tüm ŞOK marketlerde satışta olacak. Temizlik ürünlerinden küçük ev aletlerine, saksı çiçeklerinden mutfak ürünlerine kadar birçok ihtiyaca uygun ürüne yer veriliyor.

ŞOK Aktüel 5 Ekim 2019 Kataloğu

ŞOK Aktüel 5 Ekim 2019 Kataloğu Fırsat Ürünleri

ŞOK Aktüel 5 Ekim 2019 kataloğunda yayınlanan her ŞOK aktüel kataloğunda olduğu gibi birçok fırsat ürünü yer alıyor. Bu ürünleri alma noktasında aceleci davranmanız faydanıza olacaktır. Çünkü söz konusu ürünler stoklarla sınırlı geliyor. İşte kaçırılmaması gereken ŞOK Aktüel 5 Ekim 2019 kataloğu fırsat ürünleri…

Teba Mini Tost Makinesi

Şuanda piyasada satın alabileceğiniz kaliteli ve ucuz olan tost makinesi Teba markalı ŞOK Aktüel kataloğunda yer alan mini tost makinesi oluyor. 750 Watt güce sahip olan bu ürün 2 ekmek kapasitesiyle birlikte geliyor. Plaka kilitleme mandalı, ışıklı göstergeleri bulunan ürün 49.90 TL’ye müşterilere ulaştırılıyor ve yine peşin fiyatına 6 taksit imkanından yararlanılarak satın alınabiliyor.

Çelik Süzgeç Çeşitleri

ŞOK Aktüel 5 Ekim 2019 kataloğunda yer alan bir diğer ürün ise çelik süzgeç çeşitleri oluyor. Paslanmaz çelikten imal edilen söz konusu süzgeç çeşitleri, 19.95 TL karşılığında satılıyor. Boyutları da oldukça büyük. Katalog görsellerinden boyutlarını daha net görebilirsiniz.

Sukulent Saksı Çiçeği

ŞOK aktüel kataloğunda çok ucuz fiyata satılan bir diğer ürün Sukulent saksı çiçeği oluyor. 3.99 TL adet fiyatı bulunan sukulent çiçekler, rengarenk saksılarla birlikte müşterilere ulaştırılıyor.

Tabaklar ve Kaseler

ŞOK Aktüel 5 Ekim 2019 kataloğunda 3 farklı tabak ve 3 farklı kase satılıyor. Tamamı camdan üretilmiş olup Paşabahçe imzası taşımaktadır. Ürün fiyatları da oldukça uygundur. İşte tüm tabaklar ve kaseler:

  • 15 Cm Oval Tabak – 2.25 TL
  • 21 Cm Oval Tabak – 3.50 TL
  • 25 Cm Oval Tabak – 4.50 TL
  • 425 cc Kase – 2.75 TL
  • 2150 cc Kase – 7.50 TL
  • 26 cm Kase – 3.99 TL

Bu ürünler haricinde farklı ürünlerde yer alıyor. Bu ürünlerin tamamını galerimizdeki yer alan ŞOK Aktüel kataloğu görsellerine bakarak görebilirsiniz. Tamamı uygun fiyatlı olan bu ürünler tüm ŞOK marketlerden satın alınabilmektedir.  Hemen stoklar tükenmeden en yakın ŞOK markete giderek ihtiyacınız olan ürünü satın almanız faydanıza olacaktır.