ŞOK Aktüel 7 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! İşte Öne Çıkan Ürünler

ŞOK Aktüel 7 Ağustos 2019 Kataloğu Yayınlandı! İşte Öne Çıkan Ürünler
06.08.2019 - 10:49
190
A+
A-

ŞOK Aktüel 7 Ağustos 2019 kataloğu ile birlikte evinizin ihtiyaçlarınızı çok uygun fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Televizyondan çocuk oyuncaklarına, Kurban Bayramı ürünlerinden mutfak gereçlerine, gıda malzemelerinden, kişisel bakım ürünlerine kadar onlarca farklı seçenek bulunuyor. Dış satıcılarla kıyaslandığında fiyat farkının oldukça bariz şekilde açık olduğunu belirtmemizde fayda var. Hemen alt bölümde yer alan galeriden katalog görsellerine ulaşabilirsiniz.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör

LG 43″ Uydu Alıcılı Full HD LED TV

ŞOK Aktüel 7 Ağustos 2019 kataloğunun ilk ürünü LG markalı 43 inç ekran boyutuna sahip uydu alıcılı Full HD LED TV oluyor. Fiyatına göre oldukça yüksek özelliklere sahip olan söz konusu televizyon 2 yıl boyunca LG Türkiye garantisiyle birlikte geliyor. Üründe Full HD ekran çözünürlüğü sayesinde oldukça kaliteli bir şekilde görüntü izleme fırsatınız da bulunuyor. Ücretsiz teslimat ve kurulum hizmeti bulunan söz konusu televizyon 2.499 TL’ye satılıyor.

Kumsal Tencere / Tava Ürünleri

2-3 haftada bir her ŞOK Aktüel kataloğunda Kumsal markalı tencere ve tava ürünlerini görüyoruz. Müşteriler tarafından oldukça sevilen ve geldiği gün tükenen söz konusu ürünler ve fiyatları şu şekilde sıralanıyor:

Kumsal Derin Tencere – 47.50 TL

Kumsal Karnıyarık Tencere – 47.50 TL

Kumsal Tava – 17.95 TL

Kumsal Sahan – 17.95 TL

Kumsal Büyük Tava – 26.90 TL

Piyasada bulunan tencere ve tavaların çoğundan kalitesiyle ayrılmayı başaran Kumsal ürünleri fiyat bakımından da aynı şekilde.

Kumandalı Araba

Sadece ev gereçleri ve elektronik ürünler değil çocuk ürünlerinin de yer aldığı ŞOK Aktüel 7 Ağustos 2019 kataloğundaki söz konusu kumandalı araba sarı ve kırmızı renk seçenekleriyle birlikte geliyor. Tam şarjla ortalama olarak 3 saat aralıksız kullanma imkanı bulunan bu kumandalı arabalar Chevrolet Camaro isimli aracın oyuncak versiyonu olarak dikkat çekiyorlar. Işıklı, ileri geri hareket etme özelliği gibi özellikleri de bulunuyor. 39.90 TL’lik fiyatla ve peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla birlikte müşterilere ulaştırılıyor.

ŞOK Aktüel 7 Ağustos 2019 kataloğunda öne çıkan ürünler bu şekilde sıralanıyor. Tüm ürünleri görmek için ilk paragrafın altındaki galeride yer alan katalog görsellerine bakmanız gerekiyor. Ayrıca ŞOK Aktüel 7 Ağustos 2019 kataloğu ürünleri stoklarla sınırlı geliyor. Bu sebepten dolayı alma noktasında aceleci davranmanız, ürüne ulaşmanız açısından gereklidir. Aksi takdirde birkaç gün içerisinde tüm ürünler tükenmektedir.

RESİMLERİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYIN
Diğerlerini Gör