22 Eylül 2022 17:30 Güncelleme : 22 Eylül 2022 17:30

Şok markete giden poşetlerini eve zor götürecek! 21 Eylül Şok kataloğunda indirim yağmuru

Şok markete giden poşetlerini eve zor götürecek! 21 Eylül Şok kataloğunda indirim yağmuru

Şok marketler 21 Eylül kataloğuyla haftaya damgasını vurmaya hazırlanıyor. Birbirinden çeşitli ürünleri ve kampanyalarıyla birlikte raflarını dolduruyor. Özellikle çeyiz eşyası kapsamında birçok indirimli ürünler Şok marketlerde yer alacak. Çeyiz eşyası almak isteyenler şimdiden elini çabuk tutsun!


Şok, 21 Eylül 2022 tarihli aktüel ürünler kataloğunu yayınladı. Sürpriz indirimleriyle birçok ürünü bir araya getiriyor. Özellikle çeyiz eşyası almak isteyenler şimdiden listelerini oluşturdu ve Şok marketlere koşacaklar. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

İndirimli aktüel kataloğunda birçok ürün bir arada


Şok 21 Eylül 2022 aktüel ürünler kataloğunda; hırdavat ürünleri, yapı malzemeleri, züccaciye, elektrikli ev aletleri, beyaz eşya, ev tekstili ve giyim ürünleri bir araya getirdi. İndirimli ve kampanyalı fiyatlarıyla bu ürünler Şok marketlerin raflarında olacak. Bu ürünler arasında; 4’lü çeyiz seti, 5’li blender seti, çay makinesi, çay seti, dikiş makinesi, seramik tabanlı buharlı ütü, saç kurutma makinesi, beyaz ocaklı fırın, 6 kg çamaşır makinesi, uzaktan kumandalı ayak ısıtıcısı yer alıyor. Bu ürünlerin yanında; kaydırmaz tabanlı dijital baskılı halı, erkek gömlek, hoparlör, bluetooth hoparlör, pil çeşitleri de bulunmaktadır. Bunun yanında saç boyaları, el ve vücut kremi, temizlik ürünleri, şampuan, kağıt havlu gibi ürünlerde de indirimler olacak.


Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Aktüel Ürünler  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış