23 Eylül 2022 21:30 Güncelleme : 23 Eylül 2022 21:30

Survivor Berna Keklikler bronzlaştı, mini şortuyla pozları yağdırdı

Survivor Berna Keklikler bronzlaştı, mini şortuyla pozları yağdırdı

Survivor All Star 2022 yarışmacılarından Berna Keklikler sosyal medya paylaşımıyla gündeme damgasını vurdu. Mini şortuyla poz veren Berna Keklikler adeta göz kamaştırdı. Görenler bu fotoğrafına beğeni ve yorum yapmadan geçemediler.

Survivor All Star 2022 yarışmasına katılan ve yarışmanın ortalarına doğru elenen Berna Keklikler, yarışmadaki açıklamaları ve davranışlarıyla dikkat çeken isimler arasında bulunuyor. Yarışmanın başında istediği başarıyı gösteremeyen Berna Keklikler, çoğu kez sürgün adasına gönderilmesiyle gündemde de adından bahsettirdi. Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Berna Keklikler, paylaşımlarıyla da gündemde büyük ses getirmeye devam ediyor. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Survivor Berna Keklikler’in paylaşımı gündeme damga vurdu


Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Berna Keklikler’in 400 bine yakın takipçisi bulunuyor. Sevenleriyle sık sık fotoğraf paylaşan Berna Keklikler, nerdeyse her paylaşımıyla gündemde büyük ses getiriyor. Bu sefer de mini şortuyla poz veren Berna Keklikler, sosyal medya gündemine damgasını vurdu. Takipçileriyle paylaştığı bu pozu, binlerce beğeni ve yorum aldı. Görenleri mest eden güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Berna Keklikler’in bronzluğu da gözlerden kaçmadı.
Mini beyaz şortu ve göbeği açık cropu ile dikkatleri üzerine çeken Berna Keklikler, bu fotoğrafıyla sosyal medya gündeminde büyük ses getirdi. Fotoğrafın altına; “Memories never die” (Anılar asla ölmez) notunu ekleyen Berna Keklikler, bronzluğuyla sevenlerinin de gözlerini kamaştırdı.


Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış