24 Şubat 2022 23:59 Güncelleme : 24 Şubat 2022 23:59

Survivor’da İsmini Bağırıyordu! Batuhan Karacakaya’nın Kız Kardeşi Duru Güzelliği İle Görenleri Mest Etti!

Survivor’da İsmini Bağırıyordu! Batuhan Karacakaya’nın Kız Kardeşi Duru Güzelliği İle Görenleri Mest Etti!

Survivor yarışmasının genç ve başarılı oyuncusu Batuhan Karacakaya oyun kazandığında ismini bağırıyordu. Bağırdığı isim ise duru güzelliği ile mest eden kardeşi idi. İşte Batuhan Karacakaya’nın kardeşi…

Bir dönemin popüler dizisi olan Aşk-ı Memnu’da Bülent rolü ile karşımıza çıkan genç ve yetenekli oyuncu şimdilerde ise Survivor Allstar’da yarışıyor. Mükemmel performansı ve tavırları ile dikkatleri üzerine çeken isim yarışmada oyun kazanınca “Melissa” diye sesleniyordu. Sosyal medyada herkes “Melisa’nın kim olduğunu merak ediyor hatta kimileri ise sevgilisi olduğunu düşünüyordu. Görenler ise Batuhan’ın kız kardeşinin güzelliği ile büyülendi! İşte Survivor Batuhan’ın Melissa'sından yeni pozlar..

Görenler Güzelliği İle Büyüleniyor

Survivor 2021’de yarışan ve yarışmanın öne çıkan genç, yetenekli isimlerinden biri olan Batuhan Karacakaya şimdi ise Survivor All starda yarışıyor. Genç oyuncu yarışmada her oyun kazandığında “Melissa” sana gelsin diye bağırıyordu. Bu seslenmesi ile akıllara kazınırken bu kişinin kim olduğu merak söz konusu haline geldi. Survivor Batuhan’ın Melissa’sı kız kardeşi çıktı! Güzelliği ile büyüleyen Melissa Karacakaya yeni ve harika pozları ile sosyal medyayı salladı!

Görenler Güzelliği İle Büyüleniyor

Başarılı Yarışmacının Kardeşinden Güzel Pozlar

Aşk-ı memnunun Bülent Ziyagil’i Batuhan Karacakaya’yı Survivor yarışmasında görenler onu tanımakta zorluk çekmişti. 24 yaşındaki genç ve başarılı oyuncu Batuhan Karacakaya kısa bir sürede Survivor’ın favori ve başarılı oyuncularından biri olmuş ve büyük bir fan kitlesine sahip olmuştu. Survivor Batuhan her yarışmada oyun kazandıktan sonra Melissa diye sesleniyordu. Bazı sosyal medya kullanıcıları ise Acun Ilıcalı’nın kızı Melisa’ya seslendiğini düşünürken bazıları ise sevgilisi olduğunu tahmin ediyordu. Fakat Melisa aslında bambaşka biri çıktı. Aşk-ı Memnu da Bülent Ziyagil karakterini canlandırdığı Batuhan Karacakaya’nın Melisası bakın kim? Melisa, Batuhan Karacakaya’nın kız kardeşidir. Melisa, sosyal medya hesabından sürekli abisine bol bol destek veriyor ve paylaşım yapıyor.

Başarılı Yarışmacının Kardeşinden Güzel Pozlar

Batuhan Karacakaya İçin Şu Paylaşımı Yaptı

“Ah canım abim! Kendini asla yalnız hissetme. Yalnız değilsin. Arkanda bıraktığın kocaman bir ailen var. Seni o kadar çok özledim ki seni çok seviyorum.” Paylaşımında bulundu

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış