26 Şubat 2022 11:00 Güncelleme : 26 Şubat 2022 11:00

Survivor Mert ve Sude'nin Ayrılık Kararı İzleyenleri Yıktı! Acun Bile İkna Edemiyor!

Survivor Mert ve Sude'nin Ayrılık Kararı İzleyenleri Yıktı! Acun Bile İkna Edemiyor!

TV8'in en sevilen programlarından Survivor'da isimlerini duyuran Mert Öcal ve Sude Burcu’nun yarışmadan çekilme kararları gündemde resmen bomba etkisi yaptı. Acun Medya'nın ve hatta bizzat Acun Ilıcalı’nın tüm çabalarına rağmen ayrılma kararı alan yarışmacılara en son ücrette artış talebi öne sürüldü. Ancak görenleri şaşırtan bir unsur vardı! Milyonlarca izleyici yok artık artık dedi. Merak ettiğiniz tüm detayları en ince ayrıntısına kadar haberimizde bulabilirsiniz…

Mert Öcal ve Sude Burcu Survivor’dan Ayrılıyor mu?

Acun Medya, dün akşam Survivor All Star yarışmasının son bölümünü yayınladı. Gönüllüler, dokunulmazlık oyununu kazandı. Dün akşam yayınlanan programın başrollerinde Hikmet ve Yasin yer alırken, Sude ve Mert yarışmadan çekilmek istediklerini öne sürerek tüm sevenlerinin şok olacağı skandal bir karar aldı. Survivor All Star yarışmasında sevgili olarak katılan Sude Burcu ve Mert Öcal’ın ilişkisini Nisa Bölükbaşı patlatmıştı. Nisa Bölükbaşı, Mert'in en yakın arkadaşıyla birlikte olduğunu duyurmuş ve tüm izleyiciler dahil yarışmacıların da ağzı açık kalmıştı. Mert ise iddiaları kesin bir şekilde yalanlayarak Sude'den özür dilemişti. Sude, Nisa ve Mert üçgeninde Sude Nisa'ya "Nisa, bu çok özel bir konu. Bu konuyu bu şekilde konuşmaya devam etmeni istemiyorum," demişti. Şimdi ise gelen yeni haberler ile Mert ve Sude İkilisinin ayrılacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Mert Öcal ve Sude Burcu Survivor’dan Ayrılıyor mu?

Ayrılık İddialarını Bir Sosyal Medya Hesabı Duyurdu

Konu.vivor isimli bir sosyal medya hesabı, Mert Öcal ve Sude Burcu'nun görüntülerini birleştirerek, "Mert Öcal ve Sude Burcu'nun birlikte yarışmadan çekilmeyi kabul ettikleri ve Acun Medya'ya ilettiği bilgisi var" dedi. “Acun Medya bu ikiliyi programda kalmaya ikna etmeye çalışıyor! Sizce Mert ve Sude programdan çekilecek mi? Çekilirlerse faydası olur mu, yoksa zararı mı olur?" açıklamasını yaptı. Mert ve Sude, isimlerinin aşk ve aldatma iddialarına karıştığı için yarışmadan ayrılmak istemesi sevenlerini üzdü. Acun Medya ekibi ise Mert Öcal ve Sude Burcu’nun programdan ayrılma talebi hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

Ayrılık İddialarını Bir Sosyal Medya Hesabı Duyurdu

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat