Survivor Şampiyonundan Bomba İtiraf: Sırrım Var!

Survivor Şampiyonundan Bomba İtiraf: Sırrım Var!
Gündem, Magazin 12 Temmuz 2019 12:31

Survivor’un 2018 yılında şampiyonu olan milli sporcu Adem Kılıççı, katılım gerçekleştirdiği bir televizyon programında Turabi ile ilgili olarak ilk kez konuşma yaparak, adada 2 kez ağlamasının sebebinin ne olduğunu duyurdu.

Ertem Şener tarafından sunulan Sorgu Odası isimli programa konuk olarak katılım gerçekleştiren Adem Kılıççı, geçmiş zamanlara ilişkin birtakım açıklamalar yaptı. İlk olarak Turabi ile aralarında meydana gelen gerilimlerden bahseden Kılıççı, Turabi ile yarışma tamamlandıktan sonra karşılıklı olarak helalleştiklerini, hatta şampiyon olduğu vakit kendisine tebrik mesajı ilettiğini anlattı.

Ertem Şener’in “Sakladığın Bir Sırrın Var mı” sorusu yöneltmesi üzerine “Evet” cevabı veren Kılıççı, sırrını söylemeyeceğini anlattı. Çok büyük gündem maddesi olacak bir sır olmasa da, kendine özel olduğunu ileten Kılıççı, kameralar kapandığı zaman anlatabileceğini ifade etti.

Öte yandan yıllar boyunca ringlerde kaldığını anlatan Kılıççı, Survivor’ın çok daha zor bir oluşum olduğunu anlatıp gizlice 2 kez ağladığını itiraf etti. İlk olarak annesiyle görüştüğünde gözyaşlarını tutamadığını bildiren Kılıççı, 2. kezde Turabi sakatlık yaşadığında ağladığını belirtti.

Dizide Oynayacak mı?

Gelecek yıllarda ekranlarda herhangi bir dizi projesiyle görünüp görünmeyeceği de merak edilen Kılıççı, dönem dizilerinde ya da daha samimi ve eğleneceli olan dizilerde, kendisine hitap edilen her türlü rolü başarabileceğini ifade etti.

 

ssss

Tema Tasarım | Osgaka.com