22 Şubat 2022 13:02 Güncelleme : 22 Şubat 2022 13:02

Survivor Sude'den Kıpkırmızı Eden Sözler! Resmen Nisa'nın Canını Okudu

Survivor Sude'den Kıpkırmızı Eden Sözler! Resmen Nisa'nın Canını Okudu

Geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl da Türk Televizyonlarına damga vuran Survivor, bu sene de oldukça geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı. Her hafta başka bir olay nedeniyle gündeme oturan ve sık sık Twitter’da da karşılık bulan Survivor’da bu hafta karşımıza yine bir skandal olay çıktı. Öfkesini Nisa'ya kusan Sude, açtı ağzını yumdu gözünü.

Ülkemizde oldukça uzun yıllardır yayımlanan ve başka ülkeler de aynı isimle benzer içerikler sunan Survivor, bu sene diğer senelere kıyasla çok daha farklı bir şekilde karşımıza çıktı. Yayınlandığı ilk günden itibaren yarışma formatında seyirciye sunulan Survivor, bu sene seyircisini oldukça şaşırttı. Sıkça yarışma programından aşk programına döndü, hatta Survivor yerine isimi Acun Ilıcalı ile Evlen Benimle programı mı olsa acaba dedirtmeyi başardı. Elbette seyircinin de oldukça ilgisini çeken bu tarz olayların başrollerinde olan Sude sinirlerini belli etti. Nisa'ya hiç olmadığı kadar sinirlenen Sude, izleyicilerin dikkatini çekti. 

Aldatmış Olabilir Ama Beni Seçti, Alışsan İyi Edersin

Bu sene All Star 2022 olarak ekranlara gelen Survivor’da her hafta farklı flaş olaylarla izleyici karşısına çıkıyor. Yarışmanın başından beri Nisa Bölükbaşı ve Sude Burcu’nun arasında bir gerilim olduğu bilinmekteydi. Bu hafta ise ikili arasındaki bu gerilim hızla tırmanmaya devam etti. Özellikle yarışmanın son bölümlerinde bir aldatma olayının da yaşanmasıyla seyirci hepten ne izlediğini şaşırırken Sude Burcu’nun Nisa Bölükbaşı’ya dediği sözler ise insanlarda şok etkisi yarattı. “Senin arkadaşını benimle aldatmış olabilir ama benimle olmayı tercih etti” diye Sude Burcu, “Bunu alışsan iyi edersin.” sözlerini de ekleyerek hem Nisa Bölükbaşı’yı hem de seyircileri şoke etmeyi başardı. 

Aldatmış Olabilir Ama Beni Seçti, Alışsan İyi Edersin

Aşk Üçgeni

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunduğu ve TV8 kanalı aracılığı ile ekranlara gelen Survivor All Star 2022’ de her hafta sansasyonel bir olay meydana gelmeye devam ediyor. En son Mert Öcal, Sude Burcu ve Makbule Şakalakoğlu arasında geçen aşk üçgeninde son derece sıra dışı olaylar meydana gelmişti. İlerleyen bölümlerde de bu olayların neden olacağı durumlar oldukça merak edilirken, Mert Öcal ve Sude Burcu arasındaki ilişkinin ne kadar uzun ömürlü olacağı da araştırılmaya başlandı.

Aşk Üçgeni

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış