16 Şubat 2022 23:30 Güncelleme : 16 Şubat 2022 17:59

Süslü Korkuluk Yayınlanmıştı! Acun Yine Babalık Yaptı! Süslü Korkuluk İçin Kolları Sıvadı!

Süslü Korkuluk Yayınlanmıştı! Acun Yine Babalık Yaptı! Süslü Korkuluk İçin Kolları Sıvadı!

Hangi platformda yayınlanacağı konusunda tartışmalara neden olan Süslü Koruluk dizisi, adeta arap saçına döndü. TV8 ekranlarında ilk fragmanı yayınlanan dizi için önceleri dijital platformlar işaret ediliyordu. Fakat Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla tüm bilinenleri alt üst etti. İşte, merakla beklenen Süslü Koruluk dizisi hakkında tüm detaylar.

Süslü Korkuluk isimli yeni dizinin heyecanına giren seyirciler, sonrasında yaşanan kriz nedeniyle büyük bir şaşkınlık yaşamışlardı. Onur Güvenatam ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun sahibi oldukları OGM Pictures firması ile TV8 patronu Acun Ilıcalı arasında yaşanan sürtüşme nedeniyle Süslü Koruluk dizisinin akıbeti merak ediliyordu.

Dizinin TV8’den kaldırılmasından sonra tekrar geri dönme ihtimalini karşı yeni bir gelişme yaşandı. Acun Ilıcalı, OGM Pictures firmasının ortaklarından Gülseren Budayıcıoğlu’nu Survivor adasına götürdü. Bu durum, dizinin tekrar TV8 ekranlarında yayınlanacağı haberlerini de ortaya çıkardı. İşte, arap saçına dönen Süslü Korkuluk hakkında merak edilen tüm detaylar. 

Süslü Koruluk İçin Dijital Platformlar İşaret Ediliyordu!

Önceleri TV8 ekranlarında tanıtımı yayınlanan ve daha sonra ekranlardan kaldırılan Süslü Koruluk dizisi, hem yapım şirketi hem de kanal için adeta bir arap saçı olmuştu. Ancak kulislerde konuşulan haberlere göre Süslü Koruluk dizisi Netflix ile görüşmelere başladı. Bunun yanı sıra bazı kesimler, dizinin Türkiye’ye Mart ayında gelecek Disney Plus ekranlarında yayınlanacağını iddia ettiler. Dizinin ele alınan en büyük sorunu ise bütçe olarak belirtildi. Bir bölümü yaklaşık 2 milyon liraya dayanan dizi, tüm yayıncıları korkutuyor.

Acun Ilıcalı Sosyal Medya Paylaşımıyla Dizi Hakkında İpucu Verdi!

Yayınlanacağı platform konusunda bir hayli tartışmalara konu olan Süslü Korkuluk dizisinin yakın bir süre önce Netflix üzerinden paylaşılacağı duyurulmuştu. Gelişmelerin ardından atağa geçen Acun Ilıcalı, OGM Pictures firmasının sahibi Gülseren Budayıcıoğlu ile uçakta selfi pozu verdi. Sosyal medya hesabı üzerinden neşeli anlarını paylaşan Ilıcalı, ‘’Dominik’e büyük transfer’’ notuyla paylaşım yaptı. Bu paylaşımla Ilıcalı’nın Süslü Korkuluk dizisini tamamen TV8’e getirdiği konuşulmaya başlandı.

Acun Ilıcalı Sosyal Medya Paylaşımıyla Dizi Hakkında İpucu Verdi!

İzleyiciler Süslü Korkuluk’u TV8 Ekranlarında Görmek İstiyorlar!

TV8 ekranlarında fragmanı yayınlanan Süslü Korkuluk dizisi, milyonlarca kişi tarafından merakla beklenmeye başlanmıştı. Yapım ekibi ve TV8 ekranları arasında çıkan sürtüşme, dizinin ekranlara gelmesini de ertelemişti. Şimdilerde sosyal medya üzerinden tepki gösteren televizyon izleyicileri, dizinin TV8 ekranlarında olmasını istiyorlar.

Dijital platformların para tuzağı olduğunu belirten televizyon izleyicileri, Acun Medya’ya birçok istek mektubu göndererek dizinin televizyon ekranlarında yer almasını talep ettiler. Bu gelişmelerden sonra Acun Ilıcalı atağa geçti ve seyircilerini kırmadı. Şimdilerde merakla beklenen dizinin ilk bölümüyle TV8 ekranlarında başlaması dört gözle bekleniyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış