Hizmetleriyle bir çok cana umut olan ülkemizin güzide kurumlarından Türk Kızılay’ı tarafından iş arayan doktor ve psikiyatrist adayları için personel alım ilanı yayımlandı. 

Türk Kızılay’ı ülkemizde bir çok cana umut olduğu gibi, dünyanın çeşitli yerlerinde yardıma muhtaç halklara da imdadına koşuyor. Böylesi bir kurumda çalışmak insana manevi olarak elbette çok şey katıyor ayrıca Türk Kızılay’ı bünyesinde çalışan personellere verdiği dolgun maaş ve sunduğu sosyal avantajlarla da bilinen bir kurum. Türk Kızılay’ı internet sitesinin kariyer bölümünde 21 il için iş ilanı yayınladı.

21 İlde Doktor ve Psikiyatrist Aranıyor!

İstanbul (Avrupa-Anadolu), Çorlu, Düzce, Edirne, Diyarbakır, Kahramanmaraş, Sakarya, Şanlıurfa, Zonguldak, Aydın, Bursa, Konya, Eskişehir, Gaziantep, Sivas, Erzurum, Denizli, Çanakkale, Marmaris, Ankara ve Van olmak üzere Kızılay tarafından toplamda 21 ilde KPSS’siz doktor alımı yapılacağı bildiriirken Türk Kızılayı tarafından  Ankara, Gaziantep, Konya  ve Şanlıurfa şehirlerinde görev yapacak Psikiyatrist Uzman Hekim personel alım ilanı yayınlandı.

En Az 7 Bin Lira Maaş

Kızılay doktor alım ilanında, “Dünyanın en önemli insani yardım kuruluşlarından biri olan, afet müdahale ve sosyal hizmetlerin yanı sıra Türkiye’nin kan ihtiyacının tamamını gönüllü bağışçılarından karşılamak için 2005 yılından bu yana “Ulusal Güvenli Kan Temini Programı”nı yürüten 151 yaşındaki Türk Kızılay olarak Bölge Kan Merkezimizde görevlendirilmek üzere Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi / Doktor aramaktayız. ” denildi.

Türk Kızılayı tarafından  Ankara, Gaziantep, Konya  ve Şanlıurfa şehirlerinde görev yapacak personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan personel alım ilanında, “Göç Hizmetleri bünyemizde yürüttüğümüz Toplum Merkezleri Projesi kapsamında psikiyatrik müdahale, psikoterapi ve mültecilerin korunması alanında deneyim sahibi ‘Psikiyatrist Uzman Hekim’ çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.” denildi.

Başvuru Şartları

  • Tıp Fakültesi mezunu olup Mikrobiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji veya Enfeksiyon Hastalıkları ana bilim dallarından birinde uzmanlık diplomasına sahip,
  • Tercihen kan bankacılığının laboratuvar uygulamalarına yönelik alanlarda (kan bağışçısı tarama ve doğrulama testleri, immünohematolojik testler, kalite kontrolü) en az 3 yıllık deneyim sahibi,
  • Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen, Tam zamanlı çalışabilecek,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Sosyal sorumluluk bilincine sahip,
  • Mecburi hizmetini tamamlamış,
  • Seyahat engeli olmayan,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

Başvuru Linki