21 Temmuz 2022 19:52 Güncelleme : 21 Temmuz 2022 19:52

Tamer Karadağlı'nın Kızı Babasının Boyuna Geldi! Zeyno Karadağlı'yı Gören İnanamıyor ''Güzellikte Master Yapmış''

Tamer Karadağlı'nın Kızı Babasının Boyuna Geldi! Zeyno Karadağlı'yı Gören İnanamıyor ''Güzellikte Master Yapmış''

Tamer Karadağlı’nın kızının değişimi görenleri çok şaşırttı. Babasının boyunu tutacak olan Zeyno Karadağlı’nın güzelliği de gözlerden kaçmadı. Görenlerin tanımakta zorlandığı Zeyno Karadağlı’nın yıllar içindeki değişimi gündeme damgasını vurdu. Güzelliği ve boyuyla inanılmaz değişen Zeyno Karadağlı yakında babasının boyuna geçecek.

Ekranların en sevilen ve en beğenilen oyuncularından biri olan Tamer Karadağlı’nın kızı Zeyno Karadağlı’nın değişimi gündeme damgasını vurdu. Yıllar içindeki değişimiyle dikkatleri üzerine çeken Zeyno Karadağlı’nın çocukluk halleriyle arasında büyük bir değişim var. Babasının boyunu yakalayan Zeyno Karadağlı’nın güzelliği de gözlerden kaçmadı. İşte haberin detayları…

Yakın Zamanda Tamer Karadağlı’nın Boyunu Geçecek

Çocuklar Duymasının dizisinde Haluk karakterini canlandıran ve hafızalara kazınan isimlerden biri olan Tamer Karadağlı oldukça sevilen ünlüler arasında yer alıyor. Arzu Balkan ile evlenen ve bu evliliklerinden bir kızı olan Tamer Karadağlı, kızını ara ara sosyal medya hesabından paylaşmaya devam ediyor. 2006 doğumlu Zeyno Karadağlı’nın bu paylaşımdan sonra değişimi oldukça dikkat çekti. Küçüklük halleri arasında inanılmaz bir değişim geçiren Zeyno Karadağlı artık genç bir kız oldu. Güzelliği ve boyuyla dikkatleri üzerine çeken Zeyno Karadağlı nerdeyse babasının boyunu tuttu. Görenler gözlerine inanamadı ve çok değiştiğini dile getirdiler.

Yakın Zamanda Tamer Karadağlı’nın Boyunu Geçecek

Zeyno Kardağlı’nın Değişimi Sosyal Medyaya Damgasını Vurdu

Tamer Karadağlı kızı Zeyno Karadağlı’nın değişimi sosyal medyaya damgasını vururken şu an ne yaptığı da oldukça merak edildi. Hacettepe Üniversitesi Konservatuar bölümünü okuyan Zeyno Karadağlı, bazen piyona çaldığı zamanları da paylaşıyor. Piyano çaldığı hallerini paylaşan Zeyno Karadağlı’nın paylaşımının altına babası Tamer Karadağlı da yorumunu eksik etmedi. Yorumunda tebrik ettiğini belirten Tamer Karadağlı, kendi hesabından da ara ara kızını paylaşıyor. Küçüklük halleri ve şimdiki halleri arasında inanılmaz bir değişim olan Zeyno Karadağlı’nın sosyal medya paylaşımları da yakından takip ediliyor. Güzelliği ve boyuyla oldukça dikkat çeken Zeyno Karadağlı hakkında birçok güzel yorum da gecikmedi. Sosyal medyaya damgasını vuran bu değişimin ardından binlerce kişi Zeyno Karadağlı’ya iltifatlar da yağdırdı.

Zeyno Kardağlı’nın Değişimi Sosyal Medyaya Damgasını Vurdu

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış