3 Ağustos 2022 17:22 Güncelleme : 3 Ağustos 2022 17:23

Tarım Market 5 Litre Sıvı Yağı Çok Ucuza Satacak! Hem Toz Şeker Hem de Sıvı Yağda İndirim Var

Tarım Market 5 Litre Sıvı Yağı Çok Ucuza Satacak! Hem Toz Şeker Hem de Sıvı Yağda İndirim Var

Tarım Kredi Marketler büyük bir kampanya yaptı. 5 Litre Sıvı Yağı fiyatları rekor kırdı. Toz şeker ve yağ fiyatlarında görülmemiş indirim var.Tarım Kredi Marketlerde indirimler bitmiyor.

Tarım Kredi Marketler her zaman daha uygun fiyatlı gıda satışlarına devam ettiriyor. Son dönemde gelen indirimler ile birlikte vatandaşın yüzü gülecek. 5 litre sıvı yağ ve 5 kilo toz şekerlerde görülmemiş indirimler söz konusu oldu. Almayanın pişman olduğu çok sayıda indirim söz konusu Tarım Kredi marketler tam anlamıyla çıldırdı. Yapmış olduğu indirim kampanyası vatandaşların yüzünü güldürüyor.

5 litre sıvı yağ ve 5 kilo toz şeker de ciddi bir indirim söz konusu oldu. Özellikle süpermarketlerde bu ürünlere ciddi zamlar gelirken Tarım Kredi marketlerindeki indirimler vatandaşların yüzünü güldürüyor. Tarım Kredi marketleri çeşitli dönemlerde farklı ürünler indirimlerini yapıyor. 2 Ağustos tarihinde başlayan indirimler son dönemde sıvı yağ ve toz şeker üzerinde yapılıyor.

Tarım Kredi Kooperatifi marketleri Türkiye'de 81 ilde hizmetler veriyor. Güncelleme fiyatlarda belli oldu. 2 Ağustos 2022 tarihinden itibaren Türkiye'deki tüm marketlerde 5 litre TMO Ayçiçeği yağı 135 TL, 2 kg beyaz toz şeker ise 65,05 TL olarak satılacak. 

Tarım Kredi Market 2 Ağustos 2022 İndirimleri

Tarım Kredi de 5 litre TMO Ayçiçeği yağı 135 TL, 2 kg. saati beyaz toz şeker 65,05 TL olarak güncellendi. Yapılan indirimler bunlarla da sınırlı değil tahıl ürünleri meyve sebze un şeker gibi ürünlerin tamamında da indirimler söz konusu olacak. 

Tarım Kredi Market 2 Ağustos 2022 İndirimleri

Tarım Kredi Kooperatifi Market Ayçiçeği Yağı Ve Toz Şeker Fiyatları

Tarım Kredi Market 2 Ağustos 2022 yağ ve şeker fiyatları şöyle;

5 LT TMO Ayçiçeği Yağları 135 TL2 kg Safi Beyaz Toz Şeker 65.05 TL

Etiketler

Ekonomi  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış