TEM’de Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü

TEM’de Yol Verme Kavgası Kanlı Bitti: 1 Ölü
03.07.2019 - 15:50
36
A+
A-

TEM Otoyolu Edirne istikameti İSTOÇ güzergahında bir motosiklet sürücü, yol verme olayından dolayı kavgaya başladığı otomobil sürecisine üzerinde bulunan silahla toplam 13 el ateş etti. Araç sürücüsü yapılan saldırı sonucunda hayata gözlerini yumarken, motosiklet sürücüsü ise apar topar gözaltına alındı.

Söz konusu olay TEM Otoyolu İSTOÇ sapağı mevkiinde sabah 08.00 civarında meydana geldi. Yapılan iddialara göre, 34 DBE 171 plakalı otomobil sürücüsü Serdar Ç. ve ablası Aslı A. ile Arkadaşı Buket A., yan yolda seyrettiği esnada arkadan gelmekte olan bir motosikletli yol istedi. Serdar Ç. ise bunun üzerine motosiklet sürücüsüne yol vermedi. Kendisine yol vermemesine rağmen hala yanından geçmek isteyen motosiklet sürücüsü otomobile çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere devrilen motosiklet sürücüsü, ardından araç sürücüsüyle tartışmaya başladı.

KURŞUN YAĞDIRDI

Kazada yara almadan kurtulan motosiklet sürücüsü, Serdar Ç.’nin yaptığı hareketlere sinirlenip kavgaya tutuştu. Tartışmanın ardından üzerinde bulunan silahı çıkaran motosiklet sürücüsü, araç sürücüsünün ablasının ve arkadaşının yanında Serdar Ç.’yi kurşun yağmuruna tuttu. Olayı gören diğer sürücüler tarafından yapılan ihbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.

Polis ekipleri motosiklet sürücüsünü gözaltına alındı. Ağır yaralı bir şekilde tedavi altına alınan Serdar Ç. ise yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadı.