22 Eylül 2022 20:30 Güncelleme : 22 Eylül 2022 20:30

Tiktok fenomeni Elmas Arslantaş bu kadar olmaz dedirtti! Eşofmanı boynunu kadar çekip...

Tiktok fenomeni Elmas Arslantaş bu kadar olmaz dedirtti! Eşofmanı boynunu kadar çekip...

TikTok fenomeni Elmas Arslantaş sosyal medya gündemini derinden salladı. Topuklu ayakkabıları ve eşofmanıyla dans eden Elmas Arslantaş sosyal medya kullanıcılarından da büyük tepki topladı. Gündeme bomba gibi düşen bu dans videosu oldukça eleştirildi.

Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan TikTok, geniş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. Ünlü isimlerinde yer aldığı bu uygulamada fenomen olan kişilerin yaptığı paylaşımlar da oldukça dikkat çekiyor. Elmas Arslantaş isimli fenomen de yaptığı paylaşımlarla sık sık sosyal medya gündeminde yerini alıyor. Yaptığı paylaşımlarla geniş bir takipçi kitlesine ulaşan Elmas Arslantaş sık sık tepkilerin de hedefinde kalıyor. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Paylaşımı tepkileri üzerine çekti

Sosyal medya platformunda çektiği videolarla sık sık eleştiri alan Elmas Arslantaş, gelen eleştirileri görmezden gelerek paylaşımlarına devam ediyor. Son paylaşımında da topuklu ayakkabısı ve beyaz eşofmanıyla dans eden fenomen, sosyal medya kullanıcılarında da büyük tepkiler aldı. Tepkilere aldırış etmeden paylaşımlarına devam eden Elmas Arslantaş, adeta takipçisine takipçi katıyor. Paylaştığı videolarıyla görenleri hayrete düşüren fenomen, nerdeyse her içeriğiyle sosyal medya gündeminde yerini alıyor.

Dans ederek video çeken Elmas Arslantaş, yemek yerken de paylaşım yapıyor. Akıl sağlığından şüphe ettiren içerikleri paylaşan fenomenin sadece takipçi toplamak için bu şekilde davrandığı da düşünülüyor. Her paylaşımıyla olay yaratan Elmas Arslantaş, kendisine gelen bu eleştirilere de cevap vermeyerek paylaşımlarına devam ediyor.


Haberin devamı için tıklayın

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış