10 Şubat 2022 20:00 Güncelleme : 10 Şubat 2022 15:36

Toyota 375 Bin Liralık İndirim Yaptı, Herkes Şok Oldu! Bu Fiyata Bir Daha Araba Alamazsınız

Toyota 375 Bin Liralık İndirim Yaptı, Herkes Şok Oldu! Bu Fiyata Bir Daha Araba Alamazsınız

Geçtiğimiz dönemde hızla yükselen araç fiyatlarında, Şubat ayı itibariyle düşüşler yaşanmakta. Birçok araç firması otomobil fiyatlarını düşürdü. Bunlardan biri de Toyota oldu.

Tüm dünyada geniş bir pazara sahip olan Toyota, yepyeni indirimleriyle otomobil severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Şubat ayında, araba fiyatlarında yaşanan düşüşler, alıcıları sevindirmeyi sürdürüyor. Dev firma da kendi araçlarında yaptığı indirimlerle alıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Şubat ayı için belirlenmiş fiyatlar, tüketici oldukça cezbediyor.

Toyota C-HR Hybrid

Dünyaca ünlü otomobil markası Toyota, kaliteli araçlarıyla tüm dünyada büyük ilgi görmeye devam ediyor. Marka, ylanızca kaliteli ürünleri ile değil, otomobil fiyatlarına yapmış olduğu indirimlerle de gündemde. Markanın C-HR Hybrid modeli oldukça uygun bir fiyatla listelerdeki yerini almış durumda.

Bir tasarım harikası olarak piyasaya sürülen Toyota C-HR Hybrid, hem iç ve dış görünümüyle hem de teknik özellikleriyle müşterilerin ilgisini çekmeyi başardı. Üzerine ÖTV indirimleri de eklenince oldukça cazip bir seçenek olarak pazarda kendine yer buldu. Liste fiyatları bu indirimlerle 375 bin TL civarında olan C-HR Hybrid modeli, piyasadaki diğer araçlar içerisinde oldukça uygun bir seçenek olarak duruyor.

Fiyat-performans olarak ele alındığında Toyota’nın seçenekleri oldukça makul. Araç satın almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmeleri gereken bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca modelin kendi içerisinde farklı alt modelleri de mevcut. Bu modellerin fiyatları da kendi içerisinde değişiklik göstermekte. 

Toyota C-HR Hybrid

C-HR Hybrid Alt Modeller


Kendi içerisinde birçok alt modeli bulunan Toyota C-HR Hybrid’in fiyatları da modele göre değişiklik gösteriyor. Hybrid 4x2 Flame e-CVT’nin piyasadaki değeri 840 bin TL civarında iken, ÖTV teşvikli ederi 600 bin TL’ye geliyor.

Bu alt modeller içerisinde ise en pahalı olarak karşımıza çıkan Passion X-Pack e-CVT oluyor. Bu aracın normal piyasa değeri 1 milyon lirayı bulurken, ÖTV indirimli hali ise 725 bin TL civarını buluyor.

Aracın alt modellerinin genel olarak 800 bin TL ile 1 milyon TL arasında değiştiğini söylemek mümkün. Şubat ayı içerisinde güncel fiyat listesi bu şekilde.

C-HR Hybrid Alt Modeller

Etiketler

Otomobil  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış